Úvod | Aktuálně | Výuka | Úspěchy | Přijímačky | Fotogalerie | Fórum | Projekty | Různé | English
Aktuálně
Aktuální akce a dění ve škole

Úspěchy SOČ krajské kolo (25. května 2019)

Vernisáž výstavy fotek ze zájezdu do Toskánska (23. května 2019)

Kvetoucí dřeviny (21. května 2019)

Májové akce AK pro Tomáška (21. května 2019)

Vyhlášení 2. kola přijímacího řízení (21. května 2019)

Literárně-interpretační workshop (21. května 2019)

Koncert pro harmonium (20. května 2019)

Májový běh pro Tomáška (17. května 2019)

Exkurze Drážďany (15. května 2019)

Seminář – Murakamiho tajemný svět (15. května 2019)

Národní kolo Olympiády z francouzského jazyka (15. května 2019)

Výsledky volejbalové ligy 18/19 po 7. kole (14. května 2019)

Májový koncert 2019 (14. května 2019)

Bude smazáno (12. května 2019)

Letní workshop pro budoucí kodérky (10. května 2019)

Chemická olympiáda kategorie B (10. května 2019)

Geologická olympiáda – národní kolo (10. května 2019)

Ocelové magnólie – dramatický klub 9. 5. 2019 (6. května 2019)

Národní kolo olympiády v německém jazyce kat. II.B (1. května 2019)

Národní kolo olympiády v německém jazyce – kat. III.A (30. dubna 2019)

Den Země – Vinařická horka (30. dubna 2019)

Výsledky přijímacího řízení 2019/2020 (29. dubna 2019)

Matematika + (26. dubna 2019)

Krajské kolo geologická olympiáda (23. dubna 2019)

Den Země – vzkaz pro studenty (21. dubna 2019)

Krajské kolo biologická olympiáda kat. B (21. dubna 2019)

Změny ve výuce – přijímací zkoušky, maturitní zkoušky (15. dubna 2019)

Eurorebus – krajské kolo (11. dubna 2019)

Fotbal SŠ 2018/2019 (11. dubna 2019)

Mazaný Velikonoce Aktivního Kladna už zítra! (8. dubna 2019)

Ukliďme Česko (8. dubna 2019)

Krajské kolo olympiády ve francouzském jazyce (3. dubna 2019)

Skeptický klub Sisyfos – Dezinformace v medicíně (3. dubna 2019)

UKLIĎME ČESKO (1. dubna 2019)

Třídní schůzky dne 3. 4. 2019 (28. března 2019)

Expedice Litva – pokyny (26. března 2019)

Biologická olympiáda kat. C, D (26. března 2019)

Ukliďme Česko (6. 4. 2019) (25. března 2019)

Přihlašování na semináře – průběžné výsledky (9:00 25.3.2019) (22. března 2019)

Soutěž v německém jazyce – krajské kolo (21. března 2019)

Chemická olympiáda okresní kolo kat. D (20. března 2019)

Volitelné předměty (15. března 2019)

Pozvánka na společné setkání současných a bývalých učitelů naší školy (12. března 2019)

Výběr titulu filmu (12. března 2019)

Volejbalová liga (26. února 2019)

Výsledky okresního kola zeměpisné olympiády (25. února 2019)

Omyl (21. února 2019)

Výsledky školních kol biologické olympiády 2018/2019 (20. února 2019)

Přednáška z entomologie a ontogeneze bezobratlých (13. února 2019)

Školní kolo biologické olympiády kategorií A a B (12. února 2019)

Dějepisná olympiáda výsledky okresního kola (8. února 2019)

Skeptický klub Sisyfos – Obyvatelné planety (8. února 2019)

Exkurze Lány – zemědělský podnik (8. února 2019)

Den otevřených dveří (5. února 2019)

Doplatek hory O3, O5, 1.A, B,C (5. února 2019)

CAMBRIDGE FCE a CAE zkoušky – ohlédnutí (5. února 2019)

Konverzační soutěž v německém jazyce NG (3. února 2019)

Kraje pro bezpečný internet (31. ledna 2019)

Bobřík informatiky krajské kolo (31. ledna 2019)

Německý jazyk – konverzační soutěž (31. ledna 2019)

Konzultace k chemické olympiádě (17. ledna 2019)

Školní expedice 2019 – Litva (17. ledna 2019)

Pro účastníky přípravného kurzu k PZK (16. ledna 2019)

Vánoční koncert – záznam koncertů (19. prosince 2018)

Sportovní soutěže listopad – prosinec 2018 (19. prosince 2018)

Soutěž WINGS OF FUTURE (16. prosince 2018)

Výdej lístků – Vánoční koncert (13. prosince 2018)

Skeptický klub Sisyfos – Lunární konspirace (8. prosince 2018)

Grandfinále PIšQworky – Káčátko naposledy neprohrálo ani jednou (8. prosince 2018)

Dějepisná olympiáda školní kolo (6. prosince 2018)

Volejbalová liga (29. listopadu 2018)

Vánoční koncerty 2018 – lístky pro žáky (28. listopadu 2018)

Vídeň 2. 10. – 4. 10. 2018 (16. listopadu 2018)

Třídní schůzky 14.11.2018 (9. listopadu 2018)

Den otevřených dveří (8. listopadu 2018)

Počítačové CAMBRIDGE FCE a CAE zkoušky u nás ve škole (8. listopadu 2018)

pIšQworky 2018 – oblastní kolo (7. listopadu 2018)

Bobřík informatiky 2018 (7. listopadu 2018)

Podzimní sportovní soutěže (5. listopadu 2018)

Logická olympiáda – kategorie C (18. října 2018)

Přípravný kurz – placení (15. října 2018)

Přípravný kurz k PZK (9. října 2018)

LOGICKÁ OLYMPIÁDA O1–O4 (9. října 2018)

Olympiáda z biologie vyšší gymnázium (9. října 2018)

Skeptický klub Sisyfos – Fermiho paradox (9. října 2018)

Filmový klub Lidice (25. září 2018)

Ekologická olympiáda (25. září 2018)

Schůzka účastníků expedice Apuseny (14. září 2018)

Školní volejbalová liga (11. září 2018)

Logická olympiáda (11. září 2018)

Burza učebnic 2018 (7. září 2018)

Ekologická olympiáda školní kolo (5. září 2018)

Informace k výuce v týdnu od 3. – 7. 9. 2018 (30. srpna 2018)

JAZYKOVÝ KURZ 2018 – ANGLIČTINA (30. srpna 2018)

Zájezd Švédsko 2018 – zasedací pořádek do autobusu (29. srpna 2018)

Kroužek Sovy (28. srpna 2018)

Rozvrh pro školní rok 2018/2019 doplnění (25. srpna 2018)

Vědecký kurz (24. července 2018)

Maturita podzim 2018 na SZŠ a VOŠZ Kladno (4. července 2018)

Dodatečné zkoušení a opravné zkoušky srpen 2018 - rozpis (2. července 2018)

Expedice Apuseny III a IV (1. července 2018)

Expedice Apuseny II (29. června 2018)

Expedice Apuseny 1 (26. června 2018)

Poslední instrukce ke školnímu zájezdu EXPEDICE APUSENY (19. června 2018)

SOSIK – informace pro strávníky (19. června 2018)

Itálie 2018 (19. června 2018)

Eurorebus – celostátní kolo (13. června 2018)

Skeptický klub Sisyfos – Tuková tkáň (12. června 2018)

Zpráva z Ekokurzu (12. června 2018)

Anglie – pokyny pro účastníky - aktualizováno (8. června 2018)

Volejbalová superliga (1. června 2018)

Soutěž v němčině – Zpívám, zpíváš, zpíváme. (31. května 2018)

Pokyny pro účastníky všeobecného TEV a turistického kurzu (31. května 2018)

Výsledky volejbalové ligy po 7. kole (24. května 2018)

Informace pro účástníky do Velké Británie (18. května 2018)

Výsledky národního kola olympiády ve francouzském jazyce (17. května 2018)

Geologická olympiáda – úspěch národní kolo (11. května 2018)

Nostrifikace 14.05.2018 (9. května 2018)

Expedice Apuseny (2. května 2018)

Výsledky biologické olympiády okresní kolo kategorie C (2. května 2018)

Juniorský maraton (24. dubna 2018)

Volejbalový turnaj (24. dubna 2018)

Robosoutěž základní školy (23. dubna 2018)

Zeměpisná olympiáda – krajské kolo (16. dubna 2018)

Eurorebus (16. dubna 2018)

Biologická olympiáda kategorie D (16. dubna 2018)

Semináře – přihlašujte se – seznamy aktualizovány (10. dubna 2018)

Fotbal – pohár Josefa Masopusta 2017/2018 (8. dubna 2018)

Skeptický klub Sisyfos – Náhoda (8. dubna 2018)

Účastníkům expedice do Rumunska (5. dubna 2018)

Výsledky školního kola chemické olympiády kategorie C (5. dubna 2018)

Mazané Velikonoce Aktivního Kladna (2. dubna 2018)

Velikonoční test poctivosti po čtyřleté pauze (2. dubna 2018)

Třídní schůzky (26. března 2018)

Výsledky krajského kola olympiády ve francouzském jazyce (23. března 2018)

Pohodový lyžák 11.3-18.3.2018 (21. března 2018)

Florbal – krajské kolo (21. března 2018)

Německý jazyk olympiáda – krajské kolo (21. března 2018)

Chemická olympiáda kategorie C. (16. března 2018)

Okresní kolo chemické olympiády – kategorie D (16. března 2018)

Pozdrav z Vebrovek (13. března 2018)

Ředitelské volno (12. března 2018)

Lyžařské výcvikové kurzy (6. března 2018)

Chemiklání 2018 (23. února 2018)

Zeměpisná olympiáda okresní kolo (23. února 2018)

Setkání současných a bývalých pracovníků školy (23. února 2018)

Výsledky školního kola Olympiády ve francouzském jazyce (22. února 2018)

Výsledky školního kola biologické olympiády (20. února 2018)

Olomoucký informatický korespondenční seminář (20. února 2018)

Změna termínu ekologických kurzů (20. února 2018)

Geologické olympiáda – výsledky (13. února 2018)

KB Florball Challenge (13. února 2018)

Výsledky okresního kola olympiády v angličtině (13. února 2018)

Skeptický klub Sisyfos – Homeopatie (9. února 2018)

Bobřík informatiky – krajské kolo (7. února 2018)

Olympiáda v německém jazyce – kategorie III.A (7. února 2018)

Edison – tabulka s rozvrhem (2. února 2018)

Okresní kolo olympiády v německém jazyce 2018 (1. února 2018)

Den otevřených dveří (31. ledna 2018)

SDEJ v „nových“ Lidicích (31. ledna 2018)

Biologická olympiáda C, D školní kolo (29. ledna 2018)

Výsledky soutěže Best in English (25. ledna 2018)

Němčinář roku 2017 (18. ledna 2018)

Předvánoční zájezd do Saské Kamenice - Ausflug nach Chemnitz (16. ledna 2018)

Výsledky finále krajské soutěže Příroda, kde žiješ (11. ledna 2018)

Předvánoční Budyšín (11. ledna 2018)

Vánoční koncert – záznam koncertů (8. ledna 2018)

Biologická olympiáda kategorie A, B (26. prosince 2017)

Generální zkouška na vánoční koncert (18. prosince 2017)

Program Vánočního koncertu (18. prosince 2017)

Výdej lístků – Vánoční koncert (17. prosince 2017)

Vánoční koncerty 2017 – lístky pro žáky (13. prosince 2017)

Sportovní soutěže – podzim 2017 (12. prosince 2017)

Grand finále pišqworky – náš tým získal 4. místo (10. prosince 2017)

Skeptický klub Sisyfos – Medicína založená na důkazech (6. prosince 2017)

Bobřík informatiky 2017 – výsledky (6. prosince 2017)

Adventní koncert (23. listopadu 2017)

Den otevřených dveří (19. listopadu 2017)

Expedice Rumunsko (domluva) (15. listopadu 2017)

Soutěž The Catch (14. listopadu 2017)

Dopoledne s filharmoniky (13. listopadu 2017)

2. ročník školního kola České lingvistické olympiády (13. listopadu 2017)

Třídní schůzky (8. listopadu 2017)

Bobřík informatiky 2017 (7. listopadu 2017)

Halloween zahájil 5. rok Aktivního Kladna (5. listopadu 2017)

Školní expedice do RUMUNSKA (5. listopadu 2017)

Akce 72 hodin (22. října 2017)

Logická olympiáda (19. října 2017)

pIšQworky 2017 – školní kolo a zájemci (13. října 2017)

Noty na Vánoční koncert (10. října 2017)

Francouzsko-české dny 2017 (10. října 2017)

Normandie a Bretaň 2017 (10. října 2017)

Studijní vzdělávací zájezd do Západní Anglie (8. října 2017)

Volejbalová liga (5. října 2017)

Skeptický klub Sisyfos – BIO, GM a krisprování (5. října 2017)

Olympiáda z chemie (2. října 2017)

Wifi sítě (18. září 2017)

Informační schůzka - Normandie a Bretaň (11. září 2017)

Logická olympiáda (5. září 2017)

Přípravný kurz k přijímacím zkouškám (5. září 2017)

Adaptační kurz informace (30. srpna 2017)

Informace k výuce v týdnu od 4. – 8. 9. 2017 (30. srpna 2017)

Zájezd Švédsko 2017 – zasedací pořádek do autobusu (28. srpna 2017)

Rozvrh pro školní rok 2017/2018 (28. srpna 2017)

Stravování YMCA (24. srpna 2017)

Výsledky volejbalové superligy 2016/2017 (3. července 2017)

Dodatečné zkoušení a opravné zkoušky srpen 2017 - rozpis (3. července 2017)

Opravné a náhradní maturitní zkoušky – podzim 2017 (3. července 2017)

Národní kolo přírodovědné soutěže Zlatý list (28. června 2017)

Výlet do Míšně (28. června 2017)

Aktivní Kladno ve školním roce 2016/17 (13. června 2017)

Skeptický klub Sisyfos – Hormeze (12. června 2017)

Malá připomínka Lidic (10. června 2017)

Biologické soutěže (29. května 2017)

Geologická olympiáda národní kolo (29. května 2017)

Maturitní rozvrh 2. týden (28. května 2017)

Náhradní termín PZK předběžné výsledky (22. května 2017)

Sportovní úspěchy NG (15. května 2017)

Májový koncert 2017 – poděkování (15. května 2017)

Testy ECDL – přihlašujte se (11. května 2017)

Eurorébus oblastní kolo (10. května 2017)

Májový koncert 2017 (2. května 2017)

Předběžné výsledky a pořadí PZK 2017/2018 (28. dubna 2017)

Sportovní úspěchy (25. dubna 2017)

Biologická olympiáda C a D (24. dubna 2017)

Soutěž v německém jazyce (24. dubna 2017)

Pablo – hlasujte (23. dubna 2017)

Třídní schůzky (12. dubna 2017)

Mezinárodní soutěž KLOKAN (12. dubna 2017)

Mazané Velikonoce Aktivního Kladna opět nezklamaly! (12. dubna 2017)

Skeptický klub Sisyfos – Subsaharská Afrika (10. dubna 2017)

Matematická olympiáda kraj Z9 (10. dubna 2017)

Chemická olympiáda – kategorie D (9. dubna 2017)

Olympiáda francouzský jazyk – krajské kolo (4. dubna 2017)

Geologická olympiáda (4. dubna 2017)

Krajské kolo olympiády v ANJ (31. března 2017)

Předání cen soutěž Best in Deutsch (31. března 2017)

Upozornění pro studenty v maturitním ročníku (31. března 2017)

Ředitelské volno (31. března 2017)

Krajské kolo zeměpisné olympiády (30. března 2017)

Školní kolo chemické olympiády kategorie C (27. března 2017)

Krajské kolo německé soutěže (24. března 2017)

Prosíme, přineste přebytečné hokejky (21. března 2017)

Gratulujeme týmu hochů a dívek k umístění na silovém víceboji. (21. března 2017)

Setkání současných a bývalých pracovníků školy (17. března 2017)

Autobot 2017 (15. března 2017)

Olympiáda ruský jazyk – krajské kolo (15. března 2017)

Rozpisy maturitních zkoušek ke kontrole (14. března 2017)

KONEC – Přihlášení na zájezd do Švédska pro 1. ročníky (13. března 2017)

Okresní kolo chemické olympiády kategorie D (8. března 2017)

Úspěšné volejbalistky (7. března 2017)

Výsledky školního kola biologické olympiády (7. března 2017)

Bakaláři v novém (6. března 2017)

Zeměpisná olympiáda okresní kolo (5. března 2017)

Olympiáda v ruském jazyce (27. února 2017)

Lyžařský zájezd - Alpy 2017 (23. února 2017)

Hudba v lavicích (17. února 2017)

Vernisáž fotovýstavy Kontrast a Soulad (17. února 2017)

Uzavření školy v době jarních prázdnin (15. února 2017)

Exkurze seminář experimentální biologie (10. února 2017)

Skeptický klub Sisyfos – Placebo (10. února 2017)

Florbal krajské finále (8. února 2017)

Best in Deutsch/Němčinář roku 2016 (6. února 2017)

Výsledky okresního kola německé olympiády – nižší studium (6. února 2017)

Úspěch našich studentů na okresním kole Olympiády v německém jazyce (3. února 2017)

Školní kolo olympiády v ANJ kat. 1.B (31. ledna 2017)

Lístky na ples (03.02.2017) (27. ledna 2017)

Pozdrav z Vebrovek (19. ledna 2017)

Lístky na ples (13.1.2017) (10. ledna 2017)

Pozdrav z lyžařského výcviku (9. ledna 2017)

Astronomická olympiáda – školní kolo (21. prosince 2016)

Chemická olympiáda – krajské kolo kat. A (20. prosince 2016)

Školní kolo České lingvistické olympiády (20. prosince 2016)

Výdej lístků na Vánoční koncert pro žáky. (16. prosince 2016)

Astronomická olympiáda 2016 (7. prosince 2016)

Vánoční koncerty 2016 – lístky pro žáky (7. prosince 2016)

Skeptický klub Sisyfos – Gravitační vlny (7. prosince 2016)

Noty na Vánoční koncert (6. prosince 2016)

Německá olympiáda (5. prosince 2016)

Vyúčtování Belgie 2016 (1. prosince 2016)

Výměnný zájezd Gymnázium Kladno – Hervé (Belgie) (30. listopadu 2016)

Druhý ročník Vánočního knižního bazaru (25. listopadu 2016)

Lyžařské výcvikové kurzy (22. listopadu 2016)

Česká hlavička je z naší školy (21. listopadu 2016)

Třídní schůzky (21. listopadu 2016)

pIšQworky 2016 – výsledky (18. listopadu 2016)

Bobřík informatiky 2016 – výsledky (18. listopadu 2016)

Robosoutěž (16. listopadu 2016)

Bobřík informatiky 2016 (4. listopadu 2016)

pIšQworky 2016 – oblastní kolo (4. listopadu 2016)

Filmový večer (4. listopadu 2016)

Pomáhám, protože chci (2. listopadu 2016)

Stravování SOSÍK – pozor (25. října 2016)

Kupte si "školní" mikinu (21. října 2016)

Studijní vzdělávací zájezd do Západní Anglie (18. října 2016)

Berlı́n a Tropický ráj (24. – 25. řijna) (18. října 2016)

pIšQworky 2016 – školní kolo a zájemci (12. října 2016)

Skeptický klub Sisyfos – Vznik Moderního Člověka (10. října 2016)

Pozdrav z Belgie (7. října 2016)

Výměnný pobyt říjen 2016 Günzburg (4. října 2016)

Účastníkům zájezdu do Litvy (30. září 2016)

Volejbalisté POZOR! (26. září 2016)

Zážitky ze Švédska (22. září 2016)

Třída roku (soutěž) (13. září 2016)

Některé aktuality pouze na facebooku (12. září 2016)

Přípravný kurz k přijímacím zkouškám (11. září 2016)

Ekologická olympiáda (11. září 2016)

Burza učebnic 2016 (6. září 2016)

Informace k rozvrhu 2016/2017 doplněno umístění (31. srpna 2016)

Kroužek Sovy (29. srpna 2016)

Expedice LITVA pozdravuje (29. srpna 2016)

Expedice Litva POZOR (25. srpna 2016)

Zájezd do Švédska – zasedací pořádek v autobuse (21. srpna 2016)

Rozvrh pro školní rok 2016/2017 (18. srpna 2016)

Ohlédnutí za OB 2016 (4. srpna 2016)

Školní oficiální facebook (4. srpna 2016)

Dodatečné zkoušení a opravné zkoušky srpen 2016 - rozpis (11. července 2016)

Opravné maturitní zkoušky – podzim 2016 (30. června 2016)

Třídní schůzky budoucí první ročníky (22. června 2016)

Malý pietní akt – Lidice (15. června 2016)

Celostátní kolo soutěže Eurorébus (14. června 2016)

Testování SCIO OSP – pokyny (13. června 2016)

Soutěž v německém jazyce. Němčinář roku (13. června 2016)

Skeptický klub Sisyfos – Alternativní medicínské postupy (9. června 2016)

Výsledky volejbalové extraligy (8. června 2016)

ECDL zkoušky (31. května 2016)

Fotograf roku 2015 (31. května 2016)

Stravování SOSIK (30. května 2016)

Sbírka pro Matěje (27. května 2016)

Odhalení pamětní desky (27. května 2016)

Matematická olympiáda B – krajské kolo (26. května 2016)

Májový koncert 2016 – poděkování. (18. května 2016)

Olympiáda ve FRJ – národní kolo (11. května 2016)

Fyzikální olympiáda kat. E – krajské kolo (11. května 2016)

Montabaur-Opole-Kladno (28. dubna 2016)

Májový koncert (27. dubna 2016)

Chemická olympiáda krajské kolo (27. dubna 2016)

Juniorský maraton – semifinále (25. dubna 2016)

Matematický klokan 2016 (25. dubna 2016)

Matematická olympiáda 2016 – okresní kolo (Z6, Z7, Z8) (25. dubna 2016)

Předběžné výsledky přijímacích zkoušek (oboje) (22. dubna 2016)

Volejbalové soutěže výsledky (20. dubna 2016)

Chemická olympiáda – kategorie D (13. dubna 2016)

Skeptický klub Sisyfos – Pád mrakodrapů ... (7. dubna 2016)

Fyzikální olympiáda E, F okresní kolo (5. dubna 2016)

Eurorébus krajské kolo (5. dubna 2016)

Třídní schůzky (4. dubna 2016)

Den Země 2016 – terénní práce Libušín (31. března 2016)

Anketa o pěší zóně (22. března 2016)

Zeměpisná olympiáda (22. března 2016)

Olympiáda francouzský jazyk – krajské kolo (21. března 2016)

Olympiáda německý jazyk – krajské kolo (17. března 2016)

Soutěž Tuta Via Vitae gratulace (17. března 2016)

Olympiáda ruský jazyk – krajské kolo (17. března 2016)

Chemická olympiáda D – okresní kolo (14. března 2016)

Biologická olympiáda kat. A a B (10. března 2016)

Setkání bývalých a současných pracovníků školy (9. března 2016)

Soutěž anglický jazyk – okresní kolo (2. března 2016)

Bobřík informatiky – krajská kola, celostátní kolo (23. února 2016)

Dotazník pro studenty (6. února 2016)

Skeptický klub Sisyfos – Věda jako nepřítel? (5. února 2016)

Staronová verze rozvrhu (4. února 2016)

Bakaláři (známky na internetu) v novém (2. února 2016)

Testování - Maturitní trénink - 4.ročník (29. ledna 2016)

Nepovinný předmět – Španělština (29. ledna 2016)

Nepovinný předmět – Anglická konverzace s rodilým mluvčím (29. ledna 2016)

Olympiáda německý jazyk – okresní kolo (27. ledna 2016)

Další pozdrav z Vébrovek (13. ledna 2016)

Den otevřených dveří (13.1.2016) (12. ledna 2016)

Olympiáda v německém jazyce – výsledky školního kola (12. ledna 2016)

Pozdrav z Vébrovek (11. ledna 2016)

Protančete se k maturitě (4. ledna 2016)

Chemie – exkurze a zajímavé hodiny (23. prosince 2015)

Zájezd do Berlína (20. prosince 2015)

Chemická olympiáda – krajské kolo (20. prosince 2015)

Vánoční koncert – důležité info! (16. prosince 2015)

Vánoční koncert 2015 - výdej studentských lístků (15. prosince 2015)

Gratulace k úspěšné reprezentaci v Matematickém náboji a BRLOHU (15. prosince 2015)

Poděkování sboristům (10. prosince 2015)

Projekt Edison – tabulky s rozvrhem (10. prosince 2015)

Gratulace a poděkování za reprezentaci školy (10. prosince 2015)

Lyžařské kurzy Vébrovy boudy 2016 (9. prosince 2015)

Vánoční koncert pozvánka (7. prosince 2015)

Skeptický klub Sisyfos – Ateistova příručka pro přežití (6. prosince 2015)

Poděkování (2. prosince 2015)

Zpívání na náměstí (2. prosince 2015)

Vánoční knižní bazar AK (1. prosince 2015)

Vánoční koncert 2015 – lístky pro žáky (1. prosince 2015)

Poděkování žákům – 28. 11. 2015 (1. prosince 2015)

Ještě jednou Alegorie v nikách (26. listopadu 2015)

Den otevřených dveří (25.11.2015) (24. listopadu 2015)

BeHOST – projekt Edison (18. listopadu 2015)

Alegorie v nikách (17. listopadu 2015)

Národní kolo Zlatého listu – ohlédnutí (17. listopadu 2015)

Třídní schůzky změna času (10. listopadu 2015)

Bobřík informatiky 2015 sekunda (7. listopadu 2015)

Halloween v Gymplu – fota (6. listopadu 2015)

Francouzsko-české dny 2015 (21. října 2015)

Soutěž SAPERE (21. října 2015)

Logická olympiáda 2015 (21. října 2015)

Pohár J. Masopusta (fotbal) (19. října 2015)

„Vánoční“ smíšený pěvecký sbor (9. října 2015)

Logická olympiáda 2015 (9. října 2015)

Aktivní Kladno seniorům (9. října 2015)

Návštěva v Ruském středisku vědy a kultury v Praze (7. října 2015)

pIšQworky 2015 – školní kolo (7. října 2015)

Vojna očima mladých (7. října 2015)

Přespolní běh (4. října 2015)

Atletika Corny pohár (4. října 2015)

Řecko závěr (2. října 2015)

Ekologická olympiáda krajské kolo (30. září 2015)

Koncert FOK (1. a 2. ročníky, O5 + O6) (30. září 2015)

Jak se mají v Řecku (28. září 2015)

Pozdrav ze zájezdu do Řecka (24. září 2015)

Biologická olympiáda 2015 (21. září 2015)

Nepovinný předmět – Anglická konverzace s rodilým mluvčím (17. září 2015)

Jaký byl jazykový kurz angličtiny pro maturanty 2015? (11. září 2015)

Logická olympiáda (11. září 2015)

Účastníci biologické expedice do Řecka (11. září 2015)

Volejbalová superliga 2015 (10. září 2015)

Řecko 2015 – podrobnosti k expedici (8. září 2015)

Řecko 2015 – last minute (8. září 2015)

Burza učebnic 2015 (3. září 2015)

Provizorní rozvrh středa, čtvrtek a pátek (31. srpna 2015)

Informace k rozvrhu 2015/2016 (26. srpna 2015)

Expedice Řecko (26. srpna 2015)

Jazykový kurz 2015 – angličtina (26. srpna 2015)

Jazykový kurz 2015 – němčina (26. srpna 2015)

Zájezd do Švédska – zasedací a ubytovací pořádek (24. srpna 2015)

Sdělení o maturitních zkouškách v podzimním termínu (19. srpna 2015)

Dodatečné zkoušení a opravné zkoušky srpen 2015 - rozpis (13. července 2015)

Možnost stravování 2. ZŠ (25. června 2015)

Informace ze třídních schůzek prvního ročníku (25. června 2015)

Voda pro budoucnost – zpráva o předání ceny (25. června 2015)

Eurorebus – celostátní kolo (22. června 2015)

Podzimní termín maturitních zkoušek (22. června 2015)

Brighton – závěrečné pokyny (18. června 2015)

Přebor škol orientační běh (18. června 2015)

Zpráva pro účastníky zájezdu do Brightonu: (17. června 2015)

Doplatky Řecko (15. června 2015)

Předběžné pokyny – zájezd Brighton (20.6. - 27.6.2015) (11. června 2015)

Pozvánka na přednášku Stanislav Kulhánek – výtvarník a pedagog (5. června 2015)

Pokyny pro účastníky všeobecného a turistického TV kurzu 2015 (4. června 2015)

Zlatý list – obě kategorie jsme vyhráli. Postup na národko! (4. června 2015)

Dnešní svět v pohybu (1. června 2015)

Skeptický klub Sisyfos – Magie, parapsychologie a esoterika z hlediska moderní neurovědy (1. června 2015)

Voda pro budoucnost (27. května 2015)

Aktualizovaný rozvrh na dobu maturit (23. května 2015)

Muzejní noc (20. května 2015)

Volba do školské rady (20. května 2015)

Krajské kolo fyzikální olympiáda (19. května 2015)

Pozvánka na absolventský koncert (17. května 2015)

Májový koncert – poděkování (14. května 2015)

Olympiáda ve FRJ – národní kolo (12. května 2015)

Krajské kolo soutěže Eurorebus (Praha a Středočeský kraj) (7. května 2015)

Robosoutěže pro ZŠ (7. května 2015)

Pozvánka na Májový koncert (3. května 2015)

Prezentiáda (3. května 2015)

Gateway to space (28. dubna 2015)

Sportovní úspěchy studentů gymnázia listopad – březen 2014/15 (26. dubna 2015)

Den Země – práce na Hradišti (24. dubna 2015)

Oznámení pro zákonné zástupce nezletilých žáků (24. dubna 2015)

Matematická olympiáda krajské kolo kat. Z9 (22. dubna 2015)

Výsledky volejbalové superligy po 2. kole (22. dubna 2015)

Pozvánka na literární večer (22. dubna 2015)

Výsledky krajského kola biologické olympiády 2014/2015 (20. dubna 2015)

Informace z jídelny SOSÍK pro maturanty (20. dubna 2015)

Přihlašování na semináře – průběžné výsledky (20. dubna 2015)

Celostátní kolo zeměpisné olympiády (20. dubna 2015)

Skeptický klub Sisyfos - Iracionalita na internetu a sociálních sítích (13. dubna 2015)

Třídní schůzky (9. dubna 2015)

Chemická olympiáda kat. C (9. dubna 2015)

Aktivní Kladno pro seniory (6. dubna 2015)

Chemická olympiáda kat. D (6. dubna 2015)

Fyzikální olympiáda kategorie E a F (30. března 2015)

Matematický klokan 2015 (30. března 2015)

Zeměpisná olympiáda (27. března 2015)

Noty a texty na Velikonoční zpívání (26. března 2015)

Olympiáda ve FRJ – krajské kolo (25. března 2015)

Výsledky Krajského kola olympiády v německém jazyce (19. března 2015)

Darujte hokejky (13. března 2015)

Zájezd do Anglie – placení (13. března 2015)

Olympiáda z biologie (10. března 2015)

Informace k odevzdávání přihlášek ke studiu (2. března 2015)

Výsledky okresního kola olympiády v AJ pro nižší gymnázium (23. února 2015)

Biologická olympiáda kategorie B (20. února 2015)

Zájezd do Anglie (18. února 2015)

Pozdrav Vebrovy boudy LVK (17. února 2015)

Výměnný pobyt Belgičanů z Herve (16. února 2015)

Poděkování radě rodičů (16. února 2015)

Lyžařské kurzy Vébrovy boudy (11. února 2015)

Sosík vaří od pondělka (11. února 2015)

Autoškola Porkert (10. února 2015)

Zájezd do Řecka (9. února 2015)

POZOR SOSIK nevaří (8. února 2015)

Skeptický klub Sisyfos - Bezpečný DNA sex a celoživotní kamarádství s DNA = cesta k dlouhověkosti (3. února 2015)

Aktivní Kladno v televizi (30. ledna 2015)

Výsledky školního kola olympiády v AJ (O3 a O4) (28. ledna 2015)

Biologická olympiáda 2015 (A a B) (27. ledna 2015)

Lístky na ples (23.1.2015) (22. ledna 2015)

Rada rodičů – leden 2015 (20. ledna 2015)

Maturitní ples (17. ledna 2015)

Biologická olympiáda kat. A, B (6. ledna 2015)

Přednáška – EXPEDICE ŘECKO 2015 (5. ledna 2015)

PF 2015 (18. prosince 2014)

Noty na Vánoční koncert - taháky s texty (17. prosince 2014)

„Jaký si to uděláš, takový to máš!“ – jdeme na to! (16. prosince 2014)

„JDE NÁM MATIKA“ (15. prosince 2014)

Logická olympiáda (15. prosince 2014)

The Hour of Code (10. prosince 2014)

Skeptický klub Sisyfos – Evoluce vs. kreace (8. prosince 2014)

Vánoční koncert 2014 – lístky (pro žáky) (1. prosince 2014)

Galapárty 2 – Aktivní Kladno (28. listopadu 2014)

Rada rodičů – prosinec 2014 (28. listopadu 2014)

Robosoutěž – naše týmy uspěly (21. listopadu 2014)

Přednáškový víkend biologie (19. listopadu 2014)

Zájezd do Velké Británie s výukou anglického jazyka (18. listopadu 2014)

Zájezd do Toskánska a Florencie (18. listopadu 2014)

Belgie 2014 (17. listopadu 2014)

Bobřík informatiky 2014 – výsledky (16. listopadu 2014)

Třídní schůzky (14. listopadu 2014)

Bobřík informatiky 2014 (11. listopadu 2014)

Sbírka pro Toulavé Tlapky (11. listopadu 2014)

Den otevřených dveří listopad 2014 a leden 2015 (7. listopadu 2014)

Mezinárodní projekt (7. listopadu 2014)

Informace z jídelny (SOSÍK) (5. listopadu 2014)

Pišqworky 2014 – oblastní kolo (3. listopadu 2014)

Psaní všemi deseti 2014/15 (3. listopadu 2014)

Biologická olympiáda 2014 – schůzka (3. listopadu 2014)

Ředitelské volno (17. října 2014)

Sportovní úspěchy našich studentů – podzim (17. října 2014)

Sbírka pro Toulavé Tlapky (15. října 2014)

Týden programování s Bobříkem – Code week (15. října 2014)

Dobrovolnická akce „72 hodin“ (13. října 2014)

Jaký si to uděláš, takový to máš – výsledky ankety (10. října 2014)

Skeptický klub Sisyfos – Proč je v noci tma (10. října 2014)

Den zvířat (6. října 2014)

Ekologická olympiáda 2014 – krajské kolo (6. října 2014)

Aktivní Kladno na předávání Ceny Via Bona 2014 (6. října 2014)

Jak bylo u nás na dvoře? (3. října 2014)

Výměnný zájezd Montabaur–Mons Tabor Gymnasium (3. října 2014)

pIšQworky 2014 – školní kolo (2. října 2014)

Výměnný zájezd do Montabauru – schůzka (29. září 2014)

Den zvířat (29. září 2014)

U nás na dvoře (18. září 2014)

Ohlédnutí za jazykovým kurzem angličtiny pro 4. ročníky (11. září 2014)

Aktivní Kladno ve finále prestižní soutěže (11. září 2014)

Rada rodičů – září 2014 (10. září 2014)

Nepovinný předmět – Španělština (3. září 2014)

Instrukce ke kartám ISIC (3. září 2014)

Ekologická olympiáda (3. září 2014)

Nepovinný předmět – Anglická konverzace s rodilým mluvčím (2. září 2014)

Burza učebnic (1. září 2014)

Jaký si to uděláš, takový to máš – anketa (28. srpna 2014)

Logická olympiáda (28. srpna 2014)

Nový školní rok 2014/2015 – pondělí (26. srpna 2014)

Jazykový kurz 2014 – angličtina (26. srpna 2014)

Sdělení o maturitních zkouškách v podzimním termínu (20. srpna 2014)

Zájezd do Švédska – zasedací a ubytovací pořádek (28. července 2014)

Dodatečné zkoušení a opravné zkoušky srpen 2014 - rozpis (10. července 2014)

Informace pro rodiče budoucích prvních ročníků (2014/15) (27. června 2014)

Zářijový kurz němčiny pro 4. ročníky (27. června 2014)

Oznámení – výlet třídy O4 (23. června 2014)

Pietní akce – Lidice (16. června 2014)

Maturanti – protokol o výsledcích maturitní zkoušky (16. června 2014)

Sportovní den – poděkování (16. června 2014)

Zájezd Saské Švýcarsko – Königstein (16. června 2014)

Eurorebus – celostátní kolo (13. června 2014)

Orientační běh – republikové finále (12. června 2014)

Aktivní Kladno tentokrát ve sportovním – změna nový termín (6. června 2014)

Skeptický klub Sisyfos – Péče o zdraví se zaměřením na léky (4. června 2014)

Zlatý list – postup na národko (4. června 2014)

Rozvrh na dobu maturit celý (19. května 2014)

Zájezdy do Německa (14. května 2014)

Francouzsko-české dny 2014 (14. května 2014)

Krajský přebor v orientačním běhu (1. místo) (14. května 2014)

Goethe-Institut Praha (12. května 2014)

Titul mladý vědec – Jan Půček O8 (8. května 2014)

Hlavonožci – výstava (7. května 2014)

Stravování SOSÍK (7. května 2014)

Návštěva Geoparku v Praze (7. května 2014)

Pozvánka na exkurzi Regensburg (7. května 2014)

Olympiáda ve FRJ – národní kolo (2. května 2014)

Aktivní středa se seniory (29. dubna 2014)

Exkurze do Německého muzea v Mnichově (29. dubna 2014)

Eurorebus – výsledky krajského kola (29. dubna 2014)

Den Země na Čabárně (28. dubna 2014)

Matematická olympiáda – krajské kolo (Z9) (24. dubna 2014)

Zájezd Nürnberg (20. dubna 2014)

Velikonoční test poctivosti potřetí (18. dubna 2014)

Chemická olympiáda – krajské kolo (C) (17. dubna 2014)

Přihlašování na semináře – průběžné výsledky (16. dubna 2014)

Chemická olympiáda – krajské kolo (D) (16. dubna 2014)

Pozvánka na exkurzi Prager Sehenswürdigkeiten (9. dubna 2014)

Den Země (8. dubna 2014)

Přihlašování na semináře (8. dubna 2014)

Šachový turnaj družstev škol – krajské kolo (7. dubna 2014)

Skeptický klub Sisyfos – Jsme loutky v rukou parazitů? (3. dubna 2014)

Frankofonie 2014 (31. března 2014)

Francouzské dny v Kladně (31. března 2014)

Ředitelská volna (28. března 2014)

Chemická olympiáda – okresní kolo (26. března 2014)

Třídní schůzky (26. března 2014)

Olympiáda ve FRJ 2014 – krajské kolo (24. března 2014)

Výsledky výběrového řízení na zájezd do Oxfordu 2.–8. 6. 2014 (20. března 2014)

Zájezd do Florencie (17. března 2014)

Biologická olympiáda – školní kolo (A) (27. února 2014)

INFOlisty (26. února 2014)

Eko Prima Čabárna (20. února 2014)

Seminář FRJ příprava na mezinárodní zkoušku DELF A2 (19. února 2014)

Aktivní Kladno – debatní soutěž (16. února 2014)

Lístky na páteční ples jsou nadále k dostání (13. února 2014)

Matematická olympiáda – školní kolo (B) (11. února 2014)

Matematická olympiáda – školní kolo (C) (10. února 2014)

Aktivní Kladno – debatní soutěž (10.2.2014) (7. února 2014)

Lístky na ples 14. 2. 2014 (7. února 2014)

Nepovinné předměty – angličtina, španělština nabídka (7. února 2014)

Biologická olympiáda – školní kolo (C, D) (5. února 2014)

Chemická olympiáda kategorie A – výsledky národního kola (3. února 2014)

Seminář z francouzského jazyka O4, O5, O6, 1A, 2.A, 3.A a 3.B (3. února 2014)

Skeptický klub Sisyfos – Věda a pavěda v medicíně (2. února 2014)

Okresní kolo (korespondenční) souteže o výživě a životním stylu SAPERE. (30. ledna 2014)

Lyžařský kurz - Vebovy boudy 12. - 19.1. 2014 (29. ledna 2014)

Maturitní trénink (27. ledna 2014)

Pozdrav z Vébrovek podruhé (23. ledna 2014)

Seminář FRJ příprava na mezinárodní zkoušku DELF A1 (21. ledna 2014)

Druhý kurz zdraví z Vébrovek (21. ledna 2014)

Výsledky školního kola olympiády v AJ tříd O3, O4 (17. ledna 2014)

Prodej lístků na ples (16. ledna 2014)

Výsledky školního kola Soutěže v německém jazyce (16. ledna 2014)

Poděkování radě rodičů (15. ledna 2014)

Zdravíme z Vebrovek (14. ledna 2014)

Chemická olympiáda krajské kolo (14. ledna 2014)

Biologická olympiáda kategorie A a B (6. ledna 2014)

Další semináře z francouzského jazyka (16.1.2014) (6. ledna 2014)

Projekt Active Citizens vstupuje do druhého ročníku (21. prosince 2013)

Vánoční volejbalový turnaj 2013 (21. prosince 2013)

PF 2014 (19. prosince 2013)

Vánoční koncert 2013 - výdej studentských lístků (15. prosince 2013)

Pozvánka na přednášku: "Možnosti uplatnění v oblasti ICT" (10. prosince 2013)

Seminář z francouzského jazyka 03, 04, O5, 2.A, 3.A a 3.B (6. prosince 2013)

pIšQworky – kačátko se v Brně "neztratilo" (2. prosince 2013)

Šachová simultánka v Lidicích (1. prosince 2013)

Vánoční koncert 2013 – lístky (pro žáky) (1. prosince 2013)

Pozvánka na koncert vokálního kvarteta Laurus (1. prosince 2013)

Fluorescenční noc - akce na Přf UK (23. listopadu 2013)

Logická olympiáda - krajské kolo (23. listopadu 2013)

pIšQworky - káčátko přepsalo dějiny (21. listopadu 2013)

Pozvánka na přednášku: "Co všechno umím z IT?" (20. listopadu 2013)

Markéta Vlčková - výstava (18. listopadu 2013)

Seminář z francouzského jazyka 03, 04, O5, 2.A, 3.A a 3.B (18. listopadu 2013)

Biologická olympiáda 2013 (C a D) – konzultace (12. listopadu 2013)

GALA party se podařila (11. listopadu 2013)

PIšQworky opět vítězné (11. listopadu 2013)

Bobřík informatiky 2013 (8. listopadu 2013)

Gala párty (4. listopadu 2013)

Seminář z francouzského jazyka O3–O4 (O5, O6, 2 a 3. ročníky) (4. listopadu 2013)

Den otevřených dveří listopad 2013 a leden 2014 (1. listopadu 2013)

Chemie k svačině - svačina k chemii (1. listopadu 2013)

Práce šlechtí (30. října 2013)

Schůzka BIO olympiáda kat. B (30. října 2013)

Seminář z francouzského jazyka O2–O4 (21. října 2013)

Exkurze od Přírodovědecké fakulty (20. října 2013)

Wifi síť GymKL_Public (17. října 2013)

Poděkování srdíčkový den (15. října 2013)

Třídní schůzky (14. října 2013)

Spolupracujeme s odborníky (11. října 2013)

pIšQworky 2013 školní kolo (11. října 2013)

Výměna Günzburg – Kladno 2013 (9. října 2013)

Sapere soutěž o výživě, ochraně ŽP, životním stylu (9. října 2013)

pIšQworky 2013 (9. října 2013)

Pozvánka na přípravné kurzy (4. října 2013)

Skeptický klub Sisyfos - Milion € za důkaz (30. září 2013)

Peníze za startovné Zlatý list (26. září 2013)

Budeme reprezentovat Středočeský kraj v EO (26. září 2013)

Změna otvírací doby YMCA (23. září 2013)

Psaní všemi deseti (18. září 2013)

ISICoolový blesk (18. září 2013)

Návštěva chráněných území (16. září 2013)

Ohlédnutí za jazykovým kurzem angličtiny pro 4.ročníky (9. září 2013)

Přihlašujte se na Logickou olympiádu (9. září 2013)

Srdíčkový den (9. září 2013)

Zdravíme ze slunečného Švédska (5. září 2013)

Sovy a sovičky (přírodovědný kroužek) (3. září 2013)

Zlatý list – účast na národním kole! (3. září 2013)

Provizorní rozvrh ut-pa (2. září 2013)

Autoškola Hanes (2. září 2013)

Burza učebnic (2. září 2013)

JAZYKOVÝ KURZ 2013 – ANGLIČTINA (29. srpna 2013)

Nový školní rok – pondělí (29. srpna 2013)

JAZYKOVÝ KURZ – FRANCOUZSKÝ JAZYK (29. srpna 2013)

Sdělení o maturitních zkouškách v podzimním termínu (28. srpna 2013)

Zájezd Švédsko – čtěte!! (21. srpna 2013)

Dodatečné zkoušení a opravné zkoušky srpen 2013 - rozpis (24. července 2013)

Adaptační kurz 1. ročník (28. června 2013)

Zájmový den čtvrtek 27.6.2013 (26. června 2013)

Pietní akt Lidice 10. 6. 2013 (19. června 2013)

Skeptický klub Sisyfos - Autismus (5. června 2013)

Novinky z ekologického kurzu (3. června 2013)

Informace pro žáky 4. ročníků (29. května 2013)

Rozvrh na dobu maturit 2. týden komplet (27. května 2013)

Výsledky písemných prací z cizích jazyků nově (24. května 2013)

Pozvánka na slavnostní vyřazení maturantů všichni (23. května 2013)

Zlatý list – postup na národní kolo! (23. května 2013)

Krajské kolo matematické olympiády kat. C (20. května 2013)

Maturity 2013 – výsledky DT (15. května 2013)

Maturity 2013 – hodnocení PP (15. května 2013)

Přebor škol orientační běh (3. místo) (15. května 2013)

Chemická olympiáda B krajské kolo (9. května 2013)

Francouzsko-české dny 2013 (2. května 2013)

Olympiáda ve FRJ - národní kolo (28. dubna 2013)

Eurorébus 2013 – výsledky krajského kola (24. dubna 2013)

Zeměpisná olympiáda 2013 – krajské kolo (24. dubna 2013)

Chemická olympiáda 2013 – krajské kolo (kategorie D) (23. dubna 2013)

Rozjezd – poděkování (16. dubna 2013)

Program na PZK 2013 (16. dubna 2013)

Výběr seminářů prodloužen (12. dubna 2013)

Výběr seminářů – poslední dva dny (9. dubna 2013)

Budťe aktivní s Aktivním Kladnem! (5. dubna 2013)

Studijní zájezd do Velké Británie a Brugg – pokyny (3. dubna 2013)

Fyzikální olympiáda kategorie E a F (2. dubna 2013)

Letní výměnný pobyt žáků ve Francii (2. dubna 2013)

Skeptický klub Sisyfos Černé díry včera, dnes a zítra (2. dubna 2013)

Divadelní představení ve francouzském jazyce (2. dubna 2013)

Olympiáda AJ krajské kolo (27. března 2013)

Velikonoční test poctivosti podruhé (27. března 2013)

Pozvánka na velikonoční výstavu do SVKKL (22. března 2013)

Výsledky krajského kola olympiády ve FRJ (22. března 2013)

Setkání bývalých a současných pracovníků školy (15. března 2013)

Gymplfest (15. března 2013)

Organizace výuky 22.4.2013 a 23.4.2013 (15. března 2013)

Nové trendy ve výuce (15. března 2013)

Maturitní zpravodaj (12. března 2013)

Biologická olympiáda 2013 - školní kolo (výsledky kategorie A, B) (12. března 2013)

ISIC výzva (1. března 2013)

Soutěž v grafické tvorbě (1. března 2013)

Výsledky státních maturit – srovnání škol (1. března 2013)

Chemická olympiáda okresní kolo kat. D (26. února 2013)

Biologická olympiáda (26. února 2013)

Aktivní Kladno – Rozjezd! (25. února 2013)

Výsledky školního kola olympiády ve FRJ (23. února 2013)

Pozvánka na výstavu do SVKKL (23. února 2013)

Animační dílna (O1) Lidická galerie (21. února 2013)

Německý jazyk výsledky (12. února 2013)

Prodej lístků na ples (22.2.2013) (8. února 2013)

Chemická olympiáda národní kolo (8. února 2013)

Výsledky okresních kol olympiády v angličtině (8. února 2013)

SAPERE okresní kolo soutěže o výživě (7. února 2013)

Biologie přednášky (7. února 2013)

Skeptický klub Sisyfos beseda s Věrou Noskovou (7. února 2013)

Knihy – volné čtení (3. února 2013)

Pozastavení provozu wifi pro žáky (31. ledna 2013)

Maturitní ples (4A, 4B) (31. ledna 2013)

Výsledky školního kola olympiády v německém jazyce (27. ledna 2013)

Gympl Times (25. ledna 2013)

Nové přírůstky učebna 33 (24. ledna 2013)

Olympiáda z biologie A a B (21. ledna 2013)

Výsledky olympiády v anglickém jazyce – kategorie O1, O2 (16. ledna 2013)

Výsledky školního kola soutěže SAPERE - zdravý životní styl a výživa (8. ledna 2013)

Den otevřených dveří 9.1.2013 (7. ledna 2013)

Poděkování radě rodičů Vánoční koncert (28. prosince 2012)

Vánoční koncert – poděkování (26. prosince 2012)

Zájezd do Drážďan (24. prosince 2012)

Vánoční volejbalový turnaj (24. prosince 2012)

Drobné změny v rozvrhu (21. prosince 2012)

Vánoční koncert 2012 - výdej studentských lístků (13. prosince 2012)

Chemická olympiáda kategorie A (12. prosince 2012)

Výstava v nikách IKONIKY (12. prosince 2012)

SAPERE školní kolo soutěž o zdravé výživě (8. prosince 2012)

Skeptický klub Sisyfos "Rostliny a smrt" (3. prosince 2012)

Vánoční koncert 2012 – informace pro studenty (29. listopadu 2012)

Poznávací zájezd do Drážďan – 4. 12. 2012 (28. listopadu 2012)

Bobřík informatiky 2012 – výsledky (28. listopadu 2012)

Informace pro maturanty 2013 (13. listopadu 2012)

Kriminalistický ústav 2012 - exkurze (13. listopadu 2012)

Ústav organické chemie 2012 - exkurze (7. listopadu 2012)

Třídní schůzky listopad 2012 (5. listopadu 2012)

Tříděný odpad (5. listopadu 2012)

Bobřík informatiky 2012 (4. listopadu 2012)

Rada rodičů (31. října 2012)

Den otevřených dveří listopad 2012 a leden 2013 (31. října 2012)

Výlet do budoucnosti (31. října 2012)

Exkurze do dolu Mayrau (31. října 2012)

Zájezdy do Anglie 2012 - informace (16. října 2012)

Biologická olympiáda 2012 - kategorie A, B (16. října 2012)

Zájezd do Lince (8. října 2012)

pIšQworky 2012 (8. října 2012)

Úspěch na Ekologické olympiádě (2. října 2012)

Esoterika, Skepticismus – přednáška Sisyfos (1. října 2012)

Indiánská stezka 2012 (25. září 2012)

Psaní všemi deseti (25. září 2012)

Rada studentů (25. září 2012)

Nepovinný kurz latiny (21. září 2012)

Ekologická olympiáda 2012 - školní kolo (výsledky) (16. září 2012)

Kroužek mikroskopování (16. září 2012)

Žádost o revalidační známku ISIC (14. září 2012)

Ekologická olympiáda (12. září 2012)

První schůzka přírodovědného kroužku (12. září 2012)

Burza učebnic (pátek 14. 9. 2012) (10. září 2012)

Nový projekt ACTIVE CITIZENS - zapojíte se? (9. září 2012)

Provizorní rozvrh čt pá (5. září 2012)

Autoškola Hanes (5. září 2012)

Science Café (5. září 2012)

Pondělí 3.9.2012 (2. září 2012)

Jazykový kurz 2012 - angličtina (31. srpna 2012)

Jazykový kurz 2012 – francouzština (31. srpna 2012)

Adaptační kurz informace (30. srpna 2012)

Zájezd Švédsko – kapesné, vstupy (29. srpna 2012)

Rozvrhy 2012/2013 (24. srpna 2012)

Zájezd Švédsko – informace před odjezdem (23. srpna 2012)

Dodatečné zkoušení a opravné zkoušky srpen 2012 - rozpis (9. července 2012)

Organizace školního roku 12/13 (9. července 2012)

Sdělení o maturitních zkouškách v podzimním termínu (4. července 2012)

Třídni schůzky 1. ročníků info (28. června 2012)

Volejbalový turnaj (28. června 2012)

Literární soutěž v anglickém jazyce (27. června 2012)

Pokyny k zájezdu do Švédska (26. června 2012)

Eurorebus celostátní kolo (22. června 2012)

Výzva pro maturanty – důležité (20. června 2012)

Informace o konání maturitních zkoušek v září 2012 (20. června 2012)

Trojnásobný úspěch v literární soutěži anglický jazyk (14. června 2012)

Výsledky písemných maturitních zkoušek (6. června 2012)

Skeptický klub Sisyfos a Senzibilové (1. června 2012)

Maturitní rozvrh do pátku aktualizovaný (30. května 2012)

Seminář Experimentální biologie exkurze (28. května 2012)

CHO kategorie B krajské kolo (25. května 2012)

Přebor škol v orientačním běhu (21. května 2012)

Výsledky maturitních písemných prací (16. května 2012)

Maturanti - výsledky testů (15. května 2012)

Maturanti výsledky didaktických testů (14. května 2012)

Voda pro potraviny – soutěž (10. května 2012)

Bikeři do sedel Cykloturistika (9. května 2012)

Výstava Bodies (3. května 2012)

Informace a pokyny k TV kurzům (1. května 2012)

Informace pro maturanty (25. dubna 2012)

Ředitelské volno 2. 5. 2012 (25. dubna 2012)

Francouzsko-české dny 2012 (23. dubna 2012)

Biologická olympiáda krajské kolo (kat. A, B) (20. dubna 2012)

Chemická olympiáda krajské kolo (kat. D) (15. dubna 2012)

Třídní schůzky 18. 4. 2012 (13. dubna 2012)

Soutěž Eurorébus (13. dubna 2012)

Velikonoční test poctivosti (3. dubna 2012)

Ředitelské volno (29. března 2012)

Olympiáda ve FRJ 2012 – krajské kolo (28. března 2012)

Frankofonie 2012 výsledky (28. března 2012)

Výstava Bodies (28. března 2012)

Olympiáda AJ krajské kolo (28. března 2012)

Matematický Klokan 2012 - výsledky (21. března 2012)

Výběr seminářů na rok 2012/13 - 1. kolo (19. března 2012)

Frankofonie 2012 (13. března 2012)

Třídní kniha O4 nalezena (8. března 2012)

Chemická olympiáda 2012 - okresní kolo (D) (7. března 2012)

Biologická olympiáda 2012 - školní kolo (A, B) (22. února 2012)

Volba školské rady (16. února 2012)

Sbírka pro Dášu Mráčkovou (16. února 2012)

Kopírka ve studovně (15. února 2012)

Projekt Experimentem k hlubšímu poznání - pozvánky na akce (13. února 2012)

Anglická olympiáda 2012 - okresní kolo (10. února 2012)

Maturitní ples 4.A a 4.B 2012 (2. února 2012)

Prima (Čabárna) závod (22. ledna 2012)

Experimentem k hlubšímu poznání má samostatnou stránku (19. ledna 2012)

Olympiáda ve francouzském jazyce 2012 - výsledky školního kola (15. ledna 2012)

Biologická olympiáda 2012 - přípravný kurz (11. ledna 2012)

The Bear Educational Theatre 2011 - divadelní návštěva (3. ledna 2012)

Přírodovědný klokan 2011 (21. prosince 2011)

Rok chemie - výtvarná soutěž (21. prosince 2011)

Tykadlo u nás ve škole (20. prosince 2011)

Vánoční koncert 2011 - výdej studentských lístků (15. prosince 2011)

Chemická olympiáda 2011 - krajské kolo (14. prosince 2011)

Kladno Záporno 11 - pozvánka (14. prosince 2011)

Belgický strom (11. prosince 2011)

Golfistka roku 2011 (11. prosince 2011)

Vánoční koncert 2011 - informace pro studenty (1. prosince 2011)

Výměnný pobyt Günzburg 2011 (29. listopadu 2011)

Belgie 2011 - schůzka studentů (27. listopadu 2011)

Staňte se dárcem krve (24. listopadu 2011)

Přednášky z biologie 2011 (23. listopadu 2011)

Dějepisná olympiáda 2011 – výsledky (23. listopadu 2011)

Den otevřených dveří listopad 2011 a leden 2012 (16. listopadu 2011)

PIšQworky 2011 - Kdo vyhrál? (13. listopadu 2011)

Bobřík informatiky 2011 - výsledky (13. listopadu 2011)

Třídní schůzky listopad 2011 (7. listopadu 2011)

Bobřík informatiky 2011 (30. října 2011)

Indiánská stezka 2011 (27. října 2011)

Pasov 2011 - pokyny k zájezdu (24. října 2011)

Recyklohraní 2011 - sběrný den (21. října 2011)

Astronomická olympiáda 2011 (17. října 2011)

Srdíčkový den 2011 - poděkování (12. října 2011)

VR-1 Vrabec - exkurze do jaderného reaktoru (12. října 2011)

pIšQworky 2011 (7. října 2011)

Biologická olympiáda 2011 - schůzka zájemců (7. října 2011)

FyzIQ 2011 (6. října 2011)

Psychosomatická medicína - přednáška Sisyfos (6. října 2011)

Berlín - renesanční portréty 2011 - platba (5. října 2011)

Ekologická olympiáda 2011 - krajské kolo (2. místo) (3. října 2011)

Nepovinná angličtina pro studenty nižšího gymnázia 2011 (2. října 2011)

Berlín - renesanční portréty 2011 (29. září 2011)

Cvičení s Bosu 2011 (29. září 2011)

Literární maraton 2011 (18. září 2011)

Bienále Industriální stopy (2011) - program (18. září 2011)

Rada rodičů říjen 2011 (15. září 2011)

Stálý pěvecký smíšený sbor 2011/12 (14. září 2011)

Burza učebnic 2011 (3. září 2011)

Rozvrh 2. 9. a 5. 9. 2011 (1. září 2011)

Rozvrhy 2011/12 - aktualizace (31. srpna 2011)

Jazykový kurz 2011 - francouzština (31. srpna 2011)

Maturity 2011 - rozpis podzimního termínu - oprava (31. srpna 2011)

Indiánská stezka 2011 - národní kolo (malá oprava) (30. srpna 2011)

Úvodní soustředění 2011 (29. srpna 2011)

Jazykový kurz 2011 - angličtina (29. srpna 2011)

Dodatečné zkoušení a opravné zkoušky srpen 2011 - rozpis (13. července 2011)

Umístění našeho gymnázia ve státních maturitách (12. července 2011)

Maturity 2011 - podzimní termín (1. července 2011)

O3 a charita stále pokračují (29. června 2011)

Veolia voda ČR - poděkování (29. června 2011)

Projektový den 2011 - ohlédnutí (23. června 2011)

Budoucí první ročníky 2011 - třídní schůzky (21. června 2011)

Informace pro maturanty 2011 - výsledky maturit (21. června 2011)

Zpráva pro maturanty 2011 (17. června 2011)

Gymplfest 2011 (10. června 2011)

Info pro maturanty 2011 (7. června 2011)

Skeptický klub Sisyfos a jeho Bludné balvany (1. června 2011)

Maturity 2011 - rozmístění do učeben (30. května 2011)

Maturitní vyřazení 2011 - pozvánka (30. května 2011)

Maturity 2011 - ředitelské volno a divadlo (29. května 2011)

Maturanti 4.A a O8 - výzva (18. května 2011)

Kdy za žáka platí pojistné stát? (18. května 2011)

Volejbalový turnaj 2011 (18. května 2011)

Maturitní rozvrh 2011 (druhý týden) (17. května 2011)

Maturity 2011 - písemné zkoušky (12. května 2011)

Hodina moderní chemie 2011 (11. května 2011)

Maturitní rozvrh 2011 (do 12. 5.) (10. května 2011)

Biologická olympiáda 2011 - oblastní kolo (A, B), celostátní kolo (10. května 2011)

Drážďany 2011 (10. května 2011)

Maturitní rozvrh 2011 (do 10. 5.) (6. května 2011)

Pěvecký sbor Gaudeamus (1. května 2011)

Olympiáda ve FRJ 2011 - národní kolo (1. května 2011)

Magická fyzika 2011 (1. května 2011)

Zelená Stezka - Zlatý List 2011 - krajské kolo (1. května 2011)

Organizace výuky (26. 4. 2011 a 27. 4. 2011) (20. dubna 2011)

Chemická olympiáda - krajské kolo (C) (20. dubna 2011)

Drážďany - zájezd (20. dubna 2011)

Francouzsko-české dny 2011 (13. dubna 2011)

Dny orientace v přírodě (13. 4. 2011) (8. dubna 2011)

Třídní schůzky duben 2011 (6. dubna 2011)

Zájezd do Benátek nové (6. dubna 2011)

Navigace předevčírem, včera a dnes - přednáška (3. dubna 2011)

Olympiáda ve FRJ 2011 – krajské kolo (27. března 2011)

Chemická olympiáda 2011 - školní kolo (C) (24. března 2011)

Klokan - výsledky (22. března 2011)

Přijímačky a maturity výuka (22. března 2011)

Předání daru nevidomým (16. března 2011)

Den vody – 22. 3. (16. března 2011)

Volitelné semináře (14. března 2011)

Bellevue 2011 (14. března 2011)

Matematický klokan (14. března 2011)

Frankofonie 2011 (9. března 2011)

Seznam četby k maturitě (9. března 2011)

O3 a charita již potřetí (7. března 2011)

Aktuality jsou obnoveny (6. března 2011)

CZEMP na semináři (18. února 2011)

Olympiáda z angličtiny (16. února 2011)

Biologická olympiáda (14. února 2011)

Sisyfos foto (10. února 2011)

Chemická olympiáda okresní kolo (D) (10. února 2011)

Ne-ko-kok-tej… Prezentiáduj! (9. února 2011)

Mají zvířata a lidé magnetický smysl? - přednáška (27. ledna 2011)

Lyžařský výcvikový kurz 2011 - první běh (1.B, 1.C a část O5) (27. ledna 2011)

Znaky měst (15. prosince 2010)

Proso - soutěž v programování (8. prosince 2010)

Chemická olympiáda (6. prosince 2010)

Tartuffe slavil úspěchy! (1. prosince 2010)

Zpráva o vernisáži (22. listopadu 2010)

pIšQworky 2010 - školní kolo (výsledky) (20. listopadu 2010)

Budeme na očích - projekt (20. listopadu 2010)

Vernisáž a výstava (Jiří Kolář) (15. listopadu 2010)

Mezinárodní biologická olympiáda (IBO) 2010 (14. listopadu 2010)

Návštěva AV ČR 2010 (12. listopadu 2010)

Bobřík informatiky 2010 - výsledky (12. listopadu 2010)

Jazykový kurz 2010 - ohlédnutí (15. září 2010)

Indiánská stezka 2010 (15. září 2010)

Termín zkoušek stálého sboru (9. září 2010)

Mezinárodní fyzikální olympiáda (2. září 2010)

Stálý pěvecký smíšený sbor 2010/11 (2. září 2010)

Jazykový kurz – němčina (31. srpna 2010)

Burza učebnic (31. srpna 2010)

Nový školní rok 2010/11 (31. srpna 2010)

Jazykový kurz – francouzština (31. srpna 2010)

Jazykový kurz – angličtina (27. srpna 2010)

Rozpis zkoušek srpen (29. července 2010)

Jak bylo v Unhošti? (2. července 2010)

Exkurze Hvězdárna (30. června 2010)

Třída O2 opět pomáhá! (28. června 2010)

Škola bez rozvrhu (pondělí) (24. června 2010)

Úvodní soustředění (23. června 2010)

Poděkování výročí (22. června 2010)

Úspěch dramatického kroužku (21. června 2010)

Výroční víkend (21. června 2010)

Exkurze do počasí (10. června 2010)

Nechme šelmy žít (4. června 2010)

FYZ IQ úspěchy (2. června 2010)

Výstava ve středočeské vědecké knihovně (31. května 2010)

Speciální den otevřených dveří (24. května 2010)

Anglie 2010 - ubytování (21. května 2010)

Maturitní rozvrh 2010 - 2. týden komplet (17. května 2010)

Den Země (14. května 2010)

Maturitní rozvrh 2010 - 1. týden komplet (11. května 2010)

Tablo 4.B. (11. května 2010)

Hlavičkiáda 2010 (29. dubna 2010)

Zeměpisné soutěže 2010 (19. dubna 2010)

Olympiáda ve francouzském jazyce 2010 - národní kolo (19. dubna 2010)

Indiánská stezka 2010 (17. dubna 2010)

Oranžová učebna (17. dubna 2010)

Písemné maturitní zkoušky 2010 - pokyny (9. dubna 2010)

Den Země 2010 (9. dubna 2010)

Chemická olympiáda 2010 - krajské kolo (C) (9. dubna 2010)

Francouzsko-české dny 2010 (8. dubna 2010)

Český rozhlas - reportáž o výměně s Belgií (7. dubna 2010)

Fyzikální olympiáda 2010 (E) (7. dubna 2010)

LANparty 2010 (CS) (7. dubna 2010)

Chemická olympiáda 2010 - krajské kolo (D) (31. března 2010)

Kino 13. 4. 2010 - maturitní písemky z ČJ (30. března 2010)

Divadlo 23. 4. 2010 - přijímačky 2 (30. března 2010)

Jak chutná obatzter? (24. března 2010)

Olympiáda ve francouzském jazyce 2010 - okresní kolo (24. března 2010)

Leksellův gama nůž - exkurze (3. března 2010)

Fyzikání olympiáda 2010 - vítězství v celostátním kole (2. března 2010)

Biologická olympiáda 2010 - školní kolo (23. února 2010)

Florencie 2010 - školní zájezd (18. února 2010)

O2 adoptivními rodiči! (3. února 2010)

Beseda s europoslancem Liborem Roučkem (3. února 2010)

Vodní záchranná služba - nábor 2010 (3. února 2010)

Chemická olympiáda 2010 (D) (1. února 2010)

Dobrovolné dárcovství krve 2010 - schůzka (26. ledna 2010)

Druhý pozdrav z Vebrovek 2010 (22. ledna 2010)

Pozdrav z Vebrovek 2010 (21. ledna 2010)

Den otevřených dveří leden 2010 (10. ledna 2010)

Biologická olympiáda 2010 - školní kolo (A, B) (10. ledna 2010)

Sportovní akce podzim 2009 (10. ledna 2010)

Rada rodičů leden 2010 (6. ledna 2010)

PF 2010 (25. prosince 2009)

Den otevřených dveří leden 2010 (18. prosince 2009)

Vánoční koncert 2009 (18. prosince 2009)

Magistrát přispěl na vitríny (17. prosince 2009)

A Way 2 U vystoupení (14. prosince 2009)

Zájezd do Anglie 2010 - informace pro studenty a rodiče (13. prosince 2009)

A Way 2 U - nové úkoly (30. listopadu 2009)

Rozhovor o G-Listech v Kladenském deníku (24. listopadu 2009)

Dobrovolné dárcovství krve 2010 (19. listopadu 2009)

Den otevřených dveří listopad 2009 a leden 2010 (18. listopadu 2009)

G-Listy - školní časopis (12. listopadu 2009)

Günzburg - výměna říjen 2009 (11. listopadu 2009)

Bobřík informatiky 2009 - výsledky (8. listopadu 2009)

Přírodovědný klokan 2009 (6. listopadu 2009)

Goethe-Institut Ortszeit/Místní čas 2009 - výstava (5. listopadu 2009)

Třídní schůzky listopad 2009 (4. listopadu 2009)

Bobřík informatiky 2009 (15. října 2009)

Mladá věda v Kladně - studentská konference (14. října 2009)

A Way 2 U - tvůrčí schůzka (11. října 2009)

A Way 2 U - jedeme dál! (3. října 2009)

Ekologická olympiáda 2009 - krajské kolo (3. října 2009)

FyzIQ, pIšQworky 2009 - soutěže (3. října 2009)

Výstava mazlíčků 2009 (1. října 2009)

Indiánská stezka 2009 - národní finále (14. září 2009)

Ekologická olympiáda 2009 (7. září 2009)

Burza učebnic 2009 (6. září 2009)

Výstava prací našich žáků v knihovně (SVKKL) 2009 (5. září 2009)

Industriální stopy 2009 - bienále (5. září 2009)

Indiánská stezka 2009 (2. září 2009)

Nový školní rok 2009/10 (31. srpna 2009)

Učebna informatiky - poděkování za pomoc (26. srpna 2009)

Učebna informatiky - pomoc 19. 8. 2009 (17. srpna 2009)

Jízdné zdarma (3. srpna 2009)

Škola během prázdnin 2009 (21. července 2009)

Dodatečné zkoušení a opravné zkoušky srpen 2009 - rozpis (2. července 2009)

Turnaj v pétanque 2009 (1. července 2009)

Úspěchy v biologii 2009 (26. června 2009)

Akademický sochař Manina a výstava ve Francii (17. června 2009)

Vítězství beach volejbalistek (17. června 2009)

Indiánská stezka 2009 (17. června 2009)

ZSZL 2009 - národní kolo (17. června 2009)

Francie a Anglie 2009 - zájezd (8. června 2009)

Ekologická olympiáda 2009 - národní kolo (4. června 2009)

Vítek Pešta (O7.A) - gratulace (4. června 2009)

Maturitní rozvrh 2009 - 2. týden (26. května 2009)

Chemická olympiáda - krajské kolo (B) (25. května 2009)

Kniha a vzdělání - literární soutěž (22. května 2009)

Kam spěje astronomie, Nepál - přednášky Sisyfos (22. května 2009)

Mandelinka (22. května 2009)

ZSZL 2009 - krajské kolo (20. května 2009)

Maturitní rozvrh 2009 - 1. týden (17. května 2009)

Matematická olympiáda 2009 - krajské kolo (C) (13. května 2009)

Fyzikální olympiáda 2009 - krajské kolo (12. května 2009)

Ústavu jaderného výzkumu v Řeži 2009 - exkurze (4. května 2009)

Nejhezčí vajíčko - soutěž (4. května 2009)

Dobrovolné dárcovství krve 2009 - osm statečných z O7.A a 3.A (4. května 2009)

Silový čtyřboj - republikové finále (4. května 2009)

Jednoletý seminář Kapitoly z informatiky 2009/10 (24. dubna 2009)

Francouzsko-české dny 2009 (21. dubna 2009)

Botanická zahrada 2009 - exkurze (17. dubna 2009)

Zahájení volby seminářů 2009 (17. dubna 2009)

Čarodějnice dříve a dnes - přednáška (11. dubna 2009)

Fyzikální olympiáda 2009 - okresní kolo (F) (8. dubna 2009)

Třídní schůzky duben 2009 (8. dubna 2009)

Chemická olympiáda 2009 - krajské kolo (C) (8. dubna 2009)

Rada rodičů červen 2009 (7. dubna 2009)

Přijímací zkoušky 2009 - ředitelské volno (2. dubna 2009)

Francouzská olympiáda 2009 - krajské kolo (1. dubna 2009)

Chemická olympiáda 2009 - krajské kolo (D) (30. března 2009)

Ekologický audit 2009 (29. března 2009)

Biologická olympiáda 2009 - krajské kolo (A) (23. března 2009)

Soutěž o výměnný pobyt v Americe (17. března 2009)

Počítače ve studovně (13. března 2009)

Silový čtyřboj 2009 - krajské kolo (27. února 2009)

Známky na internetu přesunuty (26. února 2009)

Dobrovolné dárcovství krve 2009 (23. února 2009)

Školní bufet - výsledky projektu (21. února 2009)

Dozkoušení za 1. pololetí 2008-09 (17. února 2009)

Silový čtyřboj 2009 - místní kolo (17. února 2009)

Biologická olympiáda 2009 - školní kolo (17. února 2009)

Maturitní ples 2009 - pozvánka (12. února 2009)

Matematická olympiáda 2009 - školní kolo (C) (11. února 2009)

Chemická olympiáda 2009 - okresní kolo (D) (11. února 2009)

Hory 2009 (1. běh) - fotografie a videa (28. ledna 2009)

Vánoční volejbalový turnaj 2008 (13. ledna 2009)

Den otevřených dveří leden 2009 (12. ledna 2009)

Studentky – mistryně světa v aerobicu (23. prosince 2008)

Lyžařské kurzy – ke stažení (17. prosince 2008)

Mikulášská 2008 (10. prosince 2008)

Kapka kladenského industriálu (10. prosince 2008)

Zdobení vánočního stromku ve Sládečkově vlastivědném muzeu (9. prosince 2008)

Schiller-rap 2008 (3. prosince 2008)

Školní bufet - anketa (30. listopadu 2008)

Ekologická olympiáda 2008 - krajské kolo (24. listopadu 2008)

Den otevřených dveří 2008 (23. listopadu 2008)

A Way 2 U (Cesta k tobě) (22. listopadu 2008)

Katedra kybernetiky FEL ČVUT - exkurze (16. listopadu 2008)

Třídní schůzky listopad 2008 (9. listopadu 2008)

Rostlina s příběhem - fotosoutěž (9. listopadu 2008)

Veletrh vzdělávání 2008 (5. listopadu 2008)

Rozvrh na čtvrtek a pátek 6.-7. 11. 2008 (5. listopadu 2008)

Těžba černého uhlí na Kladensku - exkurze (5. listopadu 2008)

pIšQworky 2008 - krajské kolo (4. listopadu 2008)

Etologické exkurze v Zoo Praha 2008 (4. listopadu 2008)

Europa Haus 2008 (31. října 2008)

Rozvrh na čtvrtek a pátek 30.-31. 11. 2008 (24. října 2008)

Nostalgická hodina výtvarné výchovy 2008 (20. října 2008)

pIšQworky 2008 - výsledky (15. října 2008)

Lyžařské výcvikové kurzy 2009 (15. října 2008)

Postavme školu v Africe 2008 (14. října 2008)

Návštěva Francouzského institutu 2008 (14. října 2008)

Postavme školu v Africe 2008 - pozvánka (9. října 2008)

pIšQworky 2008 - turnaj v piškvorkách (7. října 2008)

Kroužek nepovinné matematiky 2008 - zahájení činnosti (5. října 2008)

Projekt Inkluze 2008 (27. září 2008)

Laponsko 2008 (27. září 2008)

Nepovinný kroužek matematiky 2008 (22. září 2008)

Zvláštní tělesná výchova 2008 (22. září 2008)

Nabídka zaměstnání (18. září 2008)

Vermikompostér (14. září 2008)

Žloutenka - informace krajské hygienické stanice (12. září 2008)

Burza učebnic 2008 (9. září 2008)

Maturitní opravné zkoušky 2008 (5. září 2008)

Předběžný rozvrh 2008 (1. září 2008)

Provizorní rozvrh 2008 (29. srpna 2008)

Zase ve škole 2008 (28. srpna 2008)

Úvodní kurz prvních ročníků 2008 (26. srpna 2008)

Dodatečné zkoušení a opravné zkoušky srpen 2008 - rozpis (16. července 2008)

Turnaj v pétanque 26. 6. 2008 (3. července 2008)

Čistička odpadních vod 2008 - exkurze (28. června 2008)

Rozdělení prvních ročníků 08/09 do tříd (24. června 2008)

Zelená Stezka - Zlatý List 2008 - národní kolo (Orlické hory) (24. června 2008)

Londýn 2008 - upřesňující informace (13. června 2008)

The Beatles Revival 2008 - koncert na školním dvoře (10. června 2008)

Vyřazování maturantů 2008 (8. června 2008)

Majáles 2008 - minivideosestřih (28. května 2008)

Maturitní rozvrh 2008 (19. května 2008)

Podpořte 4.B v soutěži o tablo roku 2008! (10. května 2008)

Den Země 2008 (24. dubna 2008)

Třídní schůzky pro rodiče studentů budoucího 1. ročníku (24. dubna 2008)

South Africa Human Rights Day (23. dubna 2008)

Francouzsko-české dny 2008 (15. dubna 2008)

Francouzská olympiáda 2008 - krajské kolo (13. dubna 2008)

Návštěva jaderného reaktoru (12. dubna 2008)

Rada rodičů duben 2008 (12. dubna 2008)

Indiánská stezka 2008 - místní kolo (11. dubna 2008)

Třídní schůzky duben 2008 (9. dubna 2008)

Chemická olympiáda 2008 - krajské kolo (D) (6. dubna 2008)

Matematická olympiáda - oblastní kolo (A) (18. března 2008)

Nabídka zaměstnání (10. března 2008)

Kinji Isobe - výtvarný workshop k japonským umělcem (3. března 2008)

Rada rodičů duben 2008 (2. března 2008)

Exkurze v huti Poldi (26. února 2008)

Nedostupnost školní webu - omluva (10. února 2008)

Toulcův dvůr - exkurze (30. ledna 2008)

Chemická olympiáda 2008 - okresní kolo (D) (30. ledna 2008)

Program pobytu belgických studentů 2008 (28. ledna 2008)

Rada rodičů únor 2008 (24. ledna 2008)

Maturitní ples 2008 - pozvánka (17. ledna 2008)

Chemická olympiáda 2008 - školní kolo (D) (12. ledna 2008)

Projekt Kladno minulé - oživení paměti města (8. ledna 2008)

Den otevřených dveří Q1 2008 (5. ledna 2008)

Hezké Vánoce a šťastný rok 2008 (25. prosince 2007)

Matematická olympiáda 2007 - školní kolo (A) (19. prosince 2007)

Vánoční koncert 2007 - pozvánka (9. prosince 2007)

Dunajská delta 2007 - přednáška (3. prosince 2007)

ASPnet UNESCO - setkání školních koordinátorů v Příbrami (3. prosince 2007)

Stávka učitelů (úterý 4. 12. 2007) (30. listopadu 2007)

Norimberk 2007 - poznávací zájezd (15. listopadu 2007)

Den otevřených dveří 2007 (12. listopadu 2007)

Třídní schůzky listopad 2007 (8. listopadu 2007)

Poděkování studentům-dárcům krve (30. října 2007)

Dobrovolné dárcovství krve 2007 (23. října 2007)

Rozmarné léto - představení (22. října 2007)

Pozdrav z Belgie 2007 (16. října 2007)

Cesta do pravěku 2007 (11. října 2007)

Světový den výživy 2007 (11. října 2007)

Indiánská stezka 2007 - finále (10. října 2007)

Rada rodičů říjen 2007 (10. října 2007)

Industriální stopy 2007 - 4. mezinárodní bienále - pozvánka (14. září 2007)

Fotografie z úvodního soustředění (10. září 2007)

Jazykový kurz 2007 (10. září 2007)

Rozvrh hodin s umístěním (6. září 2007)

Burza učebnic (6. září 2007)

Školní řád (5. září 2007)

Dukovany, Dalešice - exkurze (5. září 2007)

Rozvrh hodin (4. září 2007)

Ekologická olympiáda 2007 - informace (4. září 2007)

Industriální stopy 2007 - 4. mezinárodní bienále (31. srpna 2007)

Vítejte ve škole! (31. srpna 2007)

Projekt GLOBE (30. srpna 2007)

Dodatečné zkoušení srpen 2007 (17. srpna 2007)

Botanická zahrada - exkurze (1.A) (25. června 2007)

Muzeum Karla Čapka - exkurze (12. června 2007)

Tělesná výchova 2007 a její zpestření (5. června 2007)

Sportovní soutěže 2007 (5. června 2007)

Fyzikální olympiáda 2007 - krajské kolo (29. května 2007)

Školní foto na síťovém disku N: (25. května 2007)

Muzejní noc 2007 - pozvánka (24. května 2007)

Nakladatelské Kladno - výstava (24. května 2007)

Kladenské dvorky 2007 - pozvánka (24. května 2007)

Informace k akci pro studenty (středa 23. 5. 2007) (22. května 2007)

Šachy 2007 - mistrovství republiky (14. května 2007)

Majáles 2007 (9. května 2007)

Spalovna Malešice - exkurze (O3.A) (8. května 2007)

Matematická olympiáda 2007 (30. dubna 2007)

Den Země 2007 (26. dubna 2007)

Důl Mayrau - exkurze (19. dubna 2007)

Světlo v krajině - výstava (11. dubna 2007)

Roztoči v tomto tisíciletí - přednáška (9. dubna 2007)

Francouzské dny 2007 (29. března 2007)

Projekt GLOBE (26. března 2007)

Chemická olympiáda 2007 - krajské kolo (D) (25. března 2007)

Se Sisyfem za vědu a proti pavědě - přednáška (23. března 2007)

Čtenářský maraton 2007 (22. března 2007)

Studenti VŠCHT navštívili naši školu (22. března 2007)

Semináře 2007/2008 - přehled (17. března 2007)

Sběr papíru 2007 (12. března 2007)

Fyzikální olympiáda 2007 - celostátní kolo (A) (12. března 2007)

Čtyřboj zdatnosti 2007 - dívky (2. března 2007)

Čtenářský maraton 2007 - pozvánka (28. února 2007)

Francouzská olympiáda 2007 - školní kolo (26. února 2007)

Proč lidé rádi věří šarlatánům a neradi vědcům? - fotografie z přednášky (18. února 2007)

Dějepisná olympiáda 2007 - okresní kolo (12. února 2007)

Chemická olympiáda 2007 - okresní kolo (D) (6. února 2007)

Maturitní ples 4.C a O8.A 2007 - poslední šance získat lístky (6. února 2007)

Fyzikální olympiáda 2007 - krajské kolo (A) (31. ledna 2007)

Sklárny v Nižboru - exkurze (22. 12. 2006, 2.B, 2.C) (31. ledna 2007)

SCIO - srovnávací testy 2006/2007 (31. ledna 2007)

Basketbal 2007 (30. ledna 2007)

Soutěž o výměnný pobyt v USA 2007 (28. ledna 2007)

Proč lidé rádi věří šarlatánům a neradi vědcům? - přednáška (25. ledna 2007)

Ze života hmyzu - pozvánka (24. ledna 2007)

Rada rodičů únor 2007 (24. ledna 2007)

Lyžařský kurz 2 2007 (Vebrova bouda) (18. ledna 2007)

Vánoční volejbalový turnaj 2006 (1. ledna 2007)

Zájmový den 2006 - shrnutí (1. ledna 2007)

Maturitní plesy 2007 - prodej lístků (1. ledna 2007)

Zájmový den 2006: Mikro- a makro-fotografie (25. prosince 2006)

Matematické olympiáda 2006 - školní kolo (A) (19. prosince 2006)

Haldy / Arizona - výstava (17. prosince 2006)

PF 2007 (17. prosince 2006)

Sběr papíru 2006 - vyhodnocení (8. prosince 2006)

Člověk v elektromagnetickém poli - přednáška (8. prosince 2006)

Volejbal 2006 (7. prosince 2006)

Vánoční koncert 2006 (7. prosince 2006)

Jak velký je jeden ar? (6. prosince 2006)

AV ČR (Fyzikální ústav) - exkurze (22. listopadu 2006)

Planetárium - Astrofyzika (20. listopadu 2006)

Mezinárodní seminář EU v Bad Marienburgu (18. listopadu 2006)

Čistírna odpadních vod ve Vrapicích - exkurze (2.A) (18. listopadu 2006)

Lyžařské kurzy 2007 - informace (14. listopadu 2006)

SOČ 2005-2006 - celkový přehled (14. listopadu 2006)

AV ČR - Týden vědy a techniky 2006 (14. listopadu 2006)

Sportovec středočeského kraje 2006 - anketa (12. listopadu 2006)

Letos do Vídně (12. listopadu 2006)

Spiritismus, channeling a poltergeisti - fotografie z přednášky (7. listopadu 2006)

Je to nové, žluté a modré. Co to je? (7. listopadu 2006)

Rada rodičů prosinec 2006 (7. listopadu 2006)

Slastný Gym Q4 2006 - nové číslo (7. listopadu 2006)

Den otevřených dveří 2006 (6. listopadu 2006)

Třídní schůzky listopad 2006 (1. listopadu 2006)

Den otevřených dveří 2006 (8. října 2006)

Harmonogram školního roku - aktualizace (4. října 2006)

Pyžamový den 2006 (4. října 2006)

Lidice pro 21. století - soutěž (4. října 2006)

Ekologická olympiáda 2006 - krajské kolo (Vlašim) (4. října 2006)

Rada rodičů září 2006 (22. září 2006)

Spiritismus, channeling a poltergeisti - přednáška (22. září 2006)

Interaktivní tabule (20. září 2006)

Rozvrhy 2006 - pilotní verze (13. září 2006)

Umění na černo - akce na Mayrau (září 2006) (5. září 2006)

Burza učebnic 2006 (30. srpna 2006)

Maturitní zkoušky září 2006 - rozpis (malá změna) (29. srpna 2006)

Dodatečné zkoušení srpen 2006 - rozpis (11. srpna 2006)

SOČ 2006 - národní kolo (Karlovy Vary) (2. července 2006)

Nostalgická hodina výtvarné výchovy 9. 6. 2006 (29. června 2006)

Budoucí 1.A 2006 - informace (28. června 2006)

Zelená Stezka - Zlatý List 2006 - národní kolo (Zátoň) (25. června 2006)

Zelená Stezka - Zlatý List 2006 - krajské kolo (Hostivice) (20. června 2006)

Hornický skanzen Mayrau ve Vinařicích (12. června 2006)

Pietní shromáždění v Lidicích a znovuotevření muzea (12. června 2006)

Vztah Lidic a města Ystradgynlais v Jižním Walesu (12. června 2006)

Maturitní zkoušky 2005 - rozpis (12. května 2006)

Biologická olympiáda 2006 - krajské kolo (C) (12. května 2006)

Art Education Workshop 2006 (Graz) (11. května 2006)

Židovské vzdělávací a kulturní centrum - exkurze (11. května 2006)

Fyzikální olympiáda 2006 (8. května 2006)

SOČ 2006 - krajské kolo (2. května 2006)

PALS a tokamak (30. dubna 2006)

Pythagoriáda 2006 (30. dubna 2006)

Matematická olympiáda 2006 (27. dubna 2006)

Fyzikální olympiáda 2006 - krajské kolo (B, C, D) (24. dubna 2006)

Jak jsme debatovali o udržitelném rozvoji (18. dubna 2006)

Víte o tom, že Kladno mělo "zoologickou zahradu"? (13. dubna 2006)

Maturitní zkoušky 2006 (12. dubna 2006)

ASPnet UNESCO (12. dubna 2006)

Fyzikální olympiáda 2006 - okresní kolo (E, F) (5. dubna 2006)

Známky na internetu (5. dubna 2006)

Soutěž o výměnný pobyt v USA 2006 (5. dubna 2006)

Biologická olympiáda 2006 - krajské kolo (25. března 2006)

Krajinou Nepálu - přednáška (24. března 2006)

Biologická olympiáda 2006 - školní kolo (24. března 2006)

Matematická olympiáda 2006 - krajské kolo (A) (15. března 2006)

Fyzikální olympiáda 2006 - celostátní kolo (Plzeň, A) (7. března 2006)

WWW škola Kladno 2005 (6. března 2006)

Mezinárodní soutěž (6. března 2006)

Zlatý kolovrat - i Karel Jaromír by se dobře bavil (6. března 2006)

Rada rodičů březen 2006 (23. února 2006)

O vzdělání a vzdělávání na počátku 21. století - přednáška (23. února 2006)

Speciální teorie relativity graficky - fotografie z přednášky (23. února 2006)

Příroda Českého krasu - přednáška (17. února 2006)

Obatzter??? (17. února 2006)

Matematická olympiáda 2006 - školní kolo (B, C) (8. února 2006)

Rada rodičů únor 2006 (2. února 2006)

Speciální teorie relativity graficky - přednáška (2. února 2006)

Volejbal 2006 - jak proběhla kvalifikace na národní kolo? (2. února 2006)

O vzdělání a vzdělávání na počátku 21. století - přednáška (9. ledna 2006)

Byli jsme před Norimberkem, budeme i po něm (5. ledna 2006)

Vánoční koncert 2005 (24. prosince 2005)

Vánoční volejbalový turnaj 2005 (24. prosince 2005)

Matematická olympiáda 2005 - školní kolo (A) (23. prosince 2005)

Dějepisná soutěž 2005 (14. prosince 2005)

SCIO testy - sdělení pro zájemce o studium 2006 (14. prosince 2005)

Sportovní soutěže 2005 (5. prosince 2005)

Volejbal 2005 - okresní přebor škol (5. prosince 2005)

Metrologie a moderní fyzika - přednáška (5. prosince 2005)

Vánoční koncert 2005 (4. prosince 2005)

Astronomická olympiáda 2005 - školní kolo (24. listopadu 2005)

Voda známá i neznámá - soutěž (24. listopadu 2005)

Den otevřených dveří 2005 (18. listopadu 2005)

Homeopatie léčí? - přednáška (18. listopadu 2005)

Volby do Školské rady 2005 - výsledky (18. listopadu 2005)

Sen noci svatojánské (14. listopadu 2005)

Maturitní zkoušky - katalogy požadavků (14. listopadu 2005)

Rada rodičů prosinec 2005 (14. listopadu 2005)

Volby do školské rady 2005 - kandidátní listina (8. listopadu 2005)

Třídní schůzky listopad 2005 (1. listopadu 2005)

Výměnný zájezd – Dossenberger Gymnasium (Günzburg 2005) (24. října 2005)

Setkání našich studentů s panem prezidentem (11. října 2005)

Ekologická olympiáda 2005 - krajské kolo (Vlašim, 23.-24. 9.) (2. října 2005)

Máme nového spolužáka! (29. září 2005)

Pondělní zatmění Slunce (29. září 2005)

Evoluce kontra stvoření - přednáška (18. září 2005)

Industriální stopa v historii školy (16. září 2005)

Rada rodičů září 2005 (15. září 2005)

Začátek školního roku 2005, mimořádný rozvrh (středa, čtvrtek) (6. září 2005)

Začátek školního roku 2005, mimořádný rozvrh (úterý) (5. září 2005)

Začátek školního roku 2005, mimořádný rozvrh (pátek a pondělí) (1. září 2005)

Dodatečné zkoušení srpen 2005 (12. července 2005)

Maturitní zkoušky září 2005 - rozpis (12. července 2005)

Koncert Lucie Drvotové (30. června 2005)

Zahradní slavnost v Korálku (30. června 2005)

Předběžné seznamy studentů prvních ročníků 2005 (30. června 2005)

Úvodní setkání studentů prvních ročníků 2005 (30. června 2005)

Pro budoucí třídu 1.C (2005) (28. června 2005)

Zelená Stezka - Zlatý List 2005 - národní kolo (28. června 2005)

Vzpomínky (28. června 2005)

Ekologické kurzy 2005 (28. června 2005)

Podívejte, divadlo! - úspěch na přehlídce (22. června 2005)

Sen noci svatojánské (8. června 2005)

Matematický Klokan 2005 - okresní kolo (4. června 2005)

Biologická olympiáda 2005 - krajské kolo (24. května 2005)

AMD Cyber School - konec základní části (23. května 2005)

Po nás potopa? (13. května 2005)

Zelená Stezka - Zlatý List 2005 - krajské kolo (Vrané nad Vltavou) (9. května 2005)

Fyzikální olympiáda 2005 - krajské kolo (B, C, D) (5. května 2005)

Anglická konverzace 2005 - velký úspěch (5. května 2005)

SOČ 2005 - oblastní kolo (5. května 2005)

AMD Cyber School - budeme mít novou počítačovou učebnu? (3. května 2005)

Matematická olympiáda 2005 - okresní kolo (26. dubna 2005)

Pythagoriáda 2005 - okresní kolo (26. dubna 2005)

Matematická olympiáda 2005 - krajské kolo (26. dubna 2005)

Biologická olympiáda 2005 - krajské kolo (A, B, C) (25. dubna 2005)

Zelená Stezka - Zlatý List 2005 - školní kolo (25. dubna 2005)

Zelená Stezka - Zlatý List 2005 - krajské kolo (Vrané nad Vltavou) (25. dubna 2005)

Fyzikální olympiáda 2005 - krajské kolo (B, C) (21. dubna 2005)

Matematická olympiáda 2005 - krajské kolo (A) (21. dubna 2005)

AMD Cyber School - soutěž o počítačovou učebnu (12. dubna 2005)

Německá a anglická konverzace 2005 - krajská kola (23. března 2005)

Co je to foton? - přednáška (21. března 2005)

Matematická olympiáda 2005 - krajské kolo (B, C) (20. března 2005)

AMD Cyber School - soutěž o počítačovou učebnu (17. března 2005)

Biologická olympiáda 2005 - školní kolo (14. února 2005)

Fyzikální olympiáda 2005 - krajské kolo (A) (11. února 2005)

WWW škola Kladno 2004 (27. ledna 2005)

Německá konverzace 2005 - okresní kolo (27. ledna 2005)

Soutěž o výměnný pobyt v USA 2005 (27. ledna 2005)

Homeopatie v praxi - přednáška (21. ledna 2005)

Vánoční volejbalový turnaj 2004 (17. ledna 2005)

Historie a perspektivy fotovoltaických článků - přednáška (10. prosince 2004)

Jak napravují astronomové omyly? - přednáška (10. prosince 2004)

Vánoční koncert 2004 - pozvánka (10. prosince 2004)

SOČ - Tvůrčí dílna řešitelů SOČ a konzultantů (26. listopadu 2004)

Den otevřených dveří 2004 (26. listopadu 2004)

Výlet do vesmíru (19. listopadu 2004)

Ekologická olympiáda 2004 (19. listopadu 2004)

Europanostra - soutěž (19. listopadu 2004)

Sportovní soutěže 2004 (19. listopadu 2004)

Česká filharmonie (19. listopadu 2004)

Státnice nanečisto (19. listopadu 2004)

Návštěva partnerské školy v Belgii (19. listopadu 2004)

AV ČR - exkurze (19. listopadu 2004)

Maturitní ples 2005 (19. listopadu 2004)

Dramatický klub uvádí... (5. listopadu 2004)

Ekologický kurz 2004 (24. června 2004)

SOČ 2004 - celostátní kolo (17. června 2004)

Japonská kaligrafie (28. května 2004)

Biologická olympiáda 2004 - celostátní kolo (13. května 2004)

Fyzikální olympiáda 2004 - krajské kolo (8. května 2004)

Koncert k Roku české hudby a projektu ASPnet UNESCO (27. dubna 2004)

Koncert věnovaný Roku české hudby - pozvánka (23. dubna 2004)

Deutsches Museum v Mnichově (22. dubna 2004)

Přijímací zkoušky 2004 (20. dubna 2004)

Zájezd do Anglie (15. dubna 2004)

Mobbing, bossing a sexuální obtěžování - přednáška (15. dubna 2004)

Návštěva z Mezinárodní organizace učitelů fyziky (15. dubna 2004)

Maturitní zkoušky 2004 proběhly (písemná část) (6. dubna 2004)

Návštěva poslance Klasa (2. dubna 2004)

Biologická olympiáda 2004 - Studentky gymnázia uspěly v přírodovědné soutěži (23. března 2004)

Matematický klokan 2004 (19. března 2004)

Návštěva pana ministra (18. března 2004)

Němci sem, Němci tam, co já s nimi udělám? (11. března 2004)

Adamusovo trio (3. března 2004)

Maturita nanečisto 2004 (29. února 2004)

Alpiq
generální partner školy

Sambar sport
sponzor školy

© Gymnázium Kladno 2004-2019
Kontakty    Partneři    Webmasteři    Novinky    Vyhledávání (pre-alfa)