Sportovní den – poděkování

V neděli 8. 6. 2014 se uskutečnil v náhradním termínu Sportovní den Aktivního Kladna na kladenském Sletišti. Jak poznamenal pan primátor, který se na akci také přišel podívat, akce z hlediska počasí měla smůlu na extrémy – v původním termínu liják a tentokrát rekordní vedro.

Členové AK si se svými externími spolupracovníky tentokrát připravili desetiboj, který měl Kladeňáky rozhýbat a ukázat jim různé druhy sportů a aktivit, které mají na Kladně delší či kratší tradici. Na příchozí čekaly zastávky u basketbalu, petanque, fotbalu, hokejbalu, baseballu, workoutu, v lanovém parku, u jízdárny, na atletickém oválu a pro zpestření také sport na papíře.

Každou celou hodinu probíhalo slosování vyplněných kartiček, které účastníci získali zcela zdarma. Vyhrával opravdu každý a někteří si to dost užili (viz fota). Akce mohla být uskutečněná díky úžasné pomoci nejen kladenského Magistrátu, SAMK, VZP, British Council, Sambaru a Jezdeckého klubu Merci, ale také díky nezištné pomoci mnoha kamarádů a spolužáků členů AK, kteří v neskutečném horku obětovali minimálně čtyři hodiny svého volného času o víkendu.

Nemůžeme opomenout ani naše vyučující – prof. Černou a Vlčkovou, které nám pomáhaly, každá na svém stanovišti.

Všem ještě jednou děkujeme a těšíme se na spolupráci při dalších akcích.

Za Aktivní Kladno Sportovní

16. června 2014