Bobřík informatiky 2018

Pro ty z Vás, kteří jste se neúčastnili předchozích ročníků, jedná se o informatickou soutěž podobného zaměření jako matematický Klokan, jmenuje se Bobřík informatiky.

Soutěž je určena žákům 5.–9. tříd základních škol a studentům středních škol. Soutěžící jsou rozděleni do kategorií podle toho, jaký ročník školy navštěvují.

Celý test trvá 40 minut, probíhá přímo na počítači. Otázky jsou rozděleny do několika kategorií podle obtížnosti a počtu získaných bodů.

Bobřík má opět letos jinou organizaci (GDPR), koná se již od 5. 11. 2018 pro kategorii Benjamin celý týden – výsledky jsou viditelné jen pro pracovníka školy. Další kategorie budou soutěžit příští týden od 12.11.2018. Do oficiálních výsledků budou zařazeni jen Ti, kteří jsou starší 18 let a podepíší souhlas při startu testu. Ostatní mohou být anonymní. Pokud by někdo v kategorii Junior chtěl být na oficiálních seznamech a není mu 16, musí přinést podepsaný souhlas od rodičů.

Kadet
8.–9. r. ZŠ (tercie a kvarta osmiletého gymnázia)
14. 11. (středa) – kvarta má hodinu informatiky (s bobříkem),
15. 11. (čtvrtek) – tercie.
Junior
1.–2. r. SŠ (kvinta a sexta osmiletého gymnázia)
13. 11. (úterý).
1. B má výuku informatiky, podobně 2.B, budou absolvovat přímo v hodině. Ostatní zájemci mohou test absolvovat 7 hodinu v učebně 49. Zájemci se domluví osobně nebo e-mailem s p. Pelikánovou.
Senior
3.–4. r. SŠ (septima a oktáva osmiletého gymnázia)
12. 11. (pondělí). Zájemci si přijdou samostatně udělat test do učebny informatiky druhou hodinu. Jedná se o postupující kategorii

7. listopadu 2018