Turnaj v pétanque 26. 6. 2008

V předposlední den školního roku se někteří studenti zúčastnili turnaje v pétanque. Všichni, kteří si chtěli zahrát, pobavit se a naučit se tuto francouzskou hru, se sešli na Sletišti, kde jsou veřejnosti přístupná dvě pétanquová hřiště.

Turnaje se mohli zúčastnit všichni studenti gymnázia a tříčlenná družstva byla pojmenována podle známých francouzských měst.

Týmů se nakonec sešlo dvacet, hrálo se na pěti pétanquových hřištích.

O příjemnou atmosféru se postarala Martina Vlková, která po celou dobu turnaje hrála na akordeon. Martino, bylo to moc fajn, děkujeme.

Díky také patří profesorkám a profesorům, kteří s akcí pomáhali – paní profesorce Sojkové, Šrámkové, Hrazdirové st., Vosátkové, Hrazdirové ml. A také panu profesorovi Železnému.

Všem vítězům gratulujeme!

Všem hráčům děkujeme za účast!

Hezké prázdniny

Výsledky turnaje

1. místo: O6.A
Míša Machová