FyzIQ 2011

FyzIQ je korespondenční fyzikální soutěž. V průběhu pěti kol soutěžící řeší zajímavé fyzikální úlohy (odpovídají probrané látce v jednotlivých ročnících). Soutěž je určena žákům 7.-9. ročníku ZŠ a odpovídajícím ročníkům víceletých gymnázií.

Podrobnosti o soutěži naleznete na soutěžních stránkách.

Soutěží jednotlivci nebo dvojice, startovné na celý rok je 120,- Kč. Těm, kteří vydrží v soutěži celý rok, může být startovné na konci roku proplaceno. Bohužel se neosvědčilo proplácet startovné předem, spousta soutěžících ukončila svoji účast předčasně.

Vše naleznete na webových stránkách, kde je v tuto chvíli již zadání prvního kola nového ročníku, a kde se také odevzdávají řešení. Registrace jednotlivých soutěžících proběhne hromadně. Termín ukončení prvního kola je 24. 10. 2011.

Zájemce prosím o přihlášení do středy 12. 10. buď osobně u Mgr. Pelikánové nebo elektronicky na adresu gymnasiumkladno cz alt64 Lucie Pelikanova.

Částku 120,- Kč přineste osobně do 12. 10. do kabinetu číslo 57.

6. října 2011

Mgr. Lucie Pelikánová (gymnasiumkladno cz alt64 lucie pelikanova)