pIšQworky 2011

Opět je zde soutěž v pIšQworkách, tato soutěž je realizována sdružením Student Cyber Games za podpory Ministerstva školství. Ceny pro vítězné týmy jsou zajímavé.

Na každé škole budou vybrány 2-3 pětičlenné týmy, které budou svou školu reprezentovat v rámci oblastního kola turnaje, které se uskuteční na vybraných středních školách. Vítězná družstva poté budou moci změřit své síly ještě na krajské úrovni. Krajští šampióni se pak během finálového klání utkají o titul nejlepšího piškvorkáře v ČR.

Naše školní kolo proběhne dne 12. 10. 2011 od 14:30 v učebně 60. Zde sestavíme soutěžní týmy, které budou reprezentovat školu (tým je 5 členů + náhradník). Základem jednoho týmu asi bude část úspěšného loňského družstva.

Oblastní kolo se koná 4. 11. 2011 od 08:30 v Kralupech nad Vltavou (Dvořákovo gymnázium). Ti, kteří se nemohou účastnit oblastního kola, jsou na školním turnaji vítáni, ale prosím je o oznámení této skutečnosti předem. Startovné v oblastním kole je 190 Kč za tým. Počítejte také s nutností zaplatit si jízdné.

Zájemce prosím o přihlášení do pondělí 10. 10., buď osobně u Mgr. Pelikánové, nebo elektronicky na adresu gymnasiumkladno cz alt64 Lucie Pelikanova.

7. října 2011

Mgr. Lucie Pelikánová (gymnasiumkladno cz alt64 lucie pelikanova)