Bobřík informatiky 2011

Bobřík je opět tu. Pro ty z Vás, kteří jste se neúčastnili předchozích ročníků jen připomenutí - jedná se o informatickou soutěž podobného zaměření jako matematický Klokan, jmenuje se Bobřík informatiky.

Soutěž je určena žákům 5.-9. tříd základních škol a studentům středních škol. Soutěžící jsou rozděleni do kategorií podle toho, jaký ročník školy navštěvují.

Celý test trvá 40 minut, probíhá přímo na počítači. Otázky jsou rozděleny do několika kategorií podle obtížnosti a počtu získaných bodů.

Benjamin
5.-7. r. ZŠ (prima a sekunda osmiletého gymnázia)
10. 11.
Kadet
8.-9. r. ZŠ (tercie a kvarta osmiletého gymnázia)
9. 11.
Junior
1.-2. r. SŠ (kvinta a sexta osmiletého gymnázia)
8. 11.
Senior
3.-4. r. SŠ (septima a oktáva osmiletého gymnázia)
7. 11.

Soutěž je vždy od 8 do 15 hodin. Konkrétní čas našeho školního kola bude upřesněn v závislosti na počtu přihlášených a volného místa v počítačové učebně. Svou účast na soutěži dobře promyslete, udělejte si například zkušební test.

Přihlášky buď osobně u Mgr. Lucie Pelikánové nebo na mail gymnasiumkladno cz alt64 pe.

30. října 2011

Mgr. Lucie Pelikánová (gymnasiumkladno cz alt64 lucie pelikanova)