Bobřík informatiky 2009

Jistě znáte matematického Klokana, informatická soutěž podobného zaměření se jmenuje Bobřík informatiky.

Soutěž je určena žákům 5.-9. tříd základních škol a studentům středních škol. Soutěžící jsou rozděleni do kategorií podle toho, jaký ročník školy navštěvují:

Benjamin
5.-8. r. ZŠ (prima až tercie osmiletého gymnázia)
Junior
9. r. ZŠ a 1.-2. r. SŠ (kvarta až sexta osmiletého gymnázia)
Senior
3.-4. r. SŠ (septima a oktáva osmiletého gymnázia)

Termíny

Soutěž probíhá přímo na počítači, celý test trvá 40 minut. Otázky jsou rozděleny do několika kategorií podle obtížnosti a počtu získaných bodů.

Vždy od 8 do 15 hodin. Konkrétní čas našeho školního kola bude upřesněn v závislosti na počtu přihlášených a volného místa v počítačové učebně. Svou účast na soutěži dobře promyslete, udělejte si například zkušební test.

Přihlášky buď osobně u Mgr. Lucie Pelikánové nebo na mail gymnasiumkladno cz alt64 pe.

15. října 2009

Mgr. Lucie Pelikánová (gymnasiumkladno cz alt64 lucie pelikanova)