Oranžová učebna

Vážení studenti, přátelé školy!

Naší snahou, a věřím, že i vaší, je zlepšovat materiální vybavení školy moderními pomůckami a přístroji. Protože peněz na toto vybavení není nikdy dost, přihlásili jsme tři miniprojekty do akce Oranžová učebna, kterou vyhlásila Nadace ČEZ. O úspěšnosti projektu rozhodují hlasováním příznivci daného projektu.

Protože bychom chtěli být s našimi projekty úspěšní, žádáme o následující spolupráci. Pokud vás naše projekty zaujaly, vyjádřete svůj názor, tedy svou podporu, hlasováním. Když to bude možné, poproste o totéž své známé, příznivce naší školy. Pro informaci uvádíme krátké charakteristiky tří našich miniprojektů.

17. dubna 2010

RNDr. Jiří Mencl (gymnasiumkladno cz alt64 jiri mencl)