Poděkování žákům – 28. 11. 2015

V sobotu 28. 11. 2015 se uskutečnil Den otevřených dveří ke 115. výročí založení našeho gymnázia, který byl skutečně milým setkáním napříč generacemi. Při realizaci tohoto výjimečného dne pomáhali níže uvedení žáci a žákyně naší školy. Podíleli se velkou měrou na průběhu sobotního dne – v učebnách, v kavárně, jako hudební doprovod či při provázení návštěvníků.

Milerová Julie (4.A), Böhmová Tereza (4.C), Pabudová Martina (4.C), Horáková Kateřina (4.C), Kotýnek Štěpán (3.A), Francová Lucie (3.B), Hilmarová Jana (3.B), Kolbová Kristýna (3.B), Koval' Matyáš (2.A), Růžička Kryštof (2.A), Blažek Vladimír (2. B), Pavlíčková Simona (1.A), Müllerová Jana (1.A), Brücknerová Veronika (1.C), Jandová Klára (1.C), Kadlec Vít (1.C), Kotýnková Anna (1.C), Kříž Petr (1.C), Nový Matěj (1.C), Pavlíček Vojtěch (1.C), Volný František (1.C), Binhack Oto (O6), Najmanová Kateřina (O6), Kohout Václav (O4), Pelikánová Máša (O4), Puchel Michal (O6), Pavlů Robert (O6), Viet Martin (O6), Szegeny Prokop (O5), Arltová Eliška (O3), Vítková Barbora (O3), Slavíčková Rozálie (O3), Kurhan Stanislav (O2), Vychytil Erik (O2), Materna Jakub (O1) a Tománek Jan (O1).

S přípravou výstavních panelů pomohly třídy 2.B, C a 1.B, C.

Všem patří náš velký dík za jejich čas i laskavý přístup a dobrou náladu.

1. prosince 2015

PhDr. Pavla Bechnerová (gymnasiumkladno cz alt64 Pavla Bechnerova)