Konzultace ve škole za účelem přípravy na maturitní zkoušky

Vážení žáci 4. ročníku.

V souvislosti s uvolňováním mimořádných opatření rozhodla vláda svým usnesením č. 491 ze dne 30. dubna 2020 o tom, že od 11. 5. 2020 je možná osobní přítomnost žáků závěrečných ročníků středních škol ve škole a to zejména za účelem přípravy na maturitní zkoušky. Docházka nebude povinná, bude probíhat ve skupinách v maximálním počtu 15 žáků a za dodržení bezpečnostních opatření.

Na tomto formuláři si nejprve přečtěte, kdo je osobou s rizikovými faktory. Pak zvažte, zda jste takovou osobou vy sami. Pokud ano, připravujte se na maturitu i nadále distanční formou. Pokud ne a pokud současně chcete přijít do školy na konzultace, vytiskněte, vyplňte a podepište čestné prohlášení a přineste ho do školy při své první návštěvě. Předáte ho učiteli při první konzultaci.

Abychom mohli připravit rozpis konzultačních hodin (rozvrh), potřebujeme od každého žáka znát jeho závazný zájem o tuto formu výuky v jeho maturitních předmětech. Pro úplnost dodávám, že v žádném případě nebude omezena forma on line výuky či konzultací vyučujících tak, jak probíhala dosud.

Z výše uvedených důvodů vás žádáme o urychlené vyplnění ankety na Bakalářích. Vyplňte ji podle pokynů nejpozději do středy 6. 5. 2020 do 24 hodin.

Pokud anketu nevyplníte, vyjadřujete tím nezájem o konzultace ve škole a konzultací se již nemůžete zúčastnit. Přistup na Bakaláře použijte žákovský, pokud nemáte heslo, vyrobte si nové – stiskem odkazu Zapomenuté heslo na přihlašovací stránce.

4. května 2020

RNDr. Jiří Mencl (gymnasiumkladno cz alt64 jiri mencl)