Postavme školu v Africe 2008 - pozvánka

Vážení a milí,
Pojeďte do Afriky! Nemáte čas nebo peníze na letenku? Nevadí. Přijďte okusit Afriku na vlastní kůži na Africký den, který se bude konat tuto sobotu na pěší zóně u fontány v Kladně od 9:00 přibližně do 13:00. Čeká vás spoustu afrických dobrot, lahodný čajík, skvělá káva přímo z Etiopie, spousta výtvarných aktivit pro děti a odvážné dospělé, bezvadné hry (třeba obří puzzle nebo lov na slona) a výstava úžasných výtvarných děl dětí z Korálku a kladenského gymnázia. Též bude možno zakoupit polštářky, náramky, mističky a podobné věci. Okolo desáté s námi pan primátor vydraží ta nejpovedenější dílka.

Kdo z vás tuto sobotu nemůže, má ještě jednu šanci: o týden později, tzn. 18. 10., se Africký den koná pod záštitou střediska Stopa v Kročehlavech na "Václaváku". Pozvánku ještě pošlu.

K čemu to všechno? Výtěžek celé akce jde již tradičně na konto sbírky Postavme školu v Africe. Letos se koná pátý ročník a budeme společně stavět osmou, devátou a možná i desátou školu. Pitím kávy a konzumací kuskusu! No není to skvělé? Pozvánka je samozřejmě volně šiřitelná (a její šíření se velmi doporučuje).

pozvánka afrika

Mějte se krásně a těším se, že vás tuto sobotu uvidím.

Aninka - Anna Kšírová - Soptík

9. října 2008

PaedDr. Zuzana Vlčková (volny cz alt64 zuzvlc)