Aktivní Kladno – Rozjezd!

Skupina studentů naší školy ze tříd 2.B a O5 už od září pracuje v projektu Active Citizens vyhlášeném British Council, s podporou Člověka v tísni (program Varianty). Jako svůj cíl si dali zlepšit kulturní dění na Kladně a postupně se snaží tuto nelehkou úlohu plnit.

Jejich úsilí směřuje k velkolepé úvodní akci s názvem Rozjezd!, která se bude konat v sobotu 13. dubna 2013 v Domě kultury na Sítné.

Přípravy jsou velmi náročné a k celkové realizaci je třeba udělat ještě spoustu práce.

Věříme, že jim pomůžete i vy, ostatní studenti naší školy, případně vaši kamarádi i rodiče. Jakákoli pomoc akční i finanční (sponzorské dary všeho druhu) je vřele vítána.

O celém projektu i akci se můžete více dozvědět na nástěnkách u sborovny a na následujících stránkách:

Koordinátorky projektu

25. února 2013