Velikonoční test poctivosti potřetí

I před letošními velikonočními prázdninami jsme po roce otestovali poctivost našich studentů i zaměstnanců.

Letos jsme nakoupili velikonoční zboží v hodnotě 170 Kč a nabídli ho na krásně vyzdobeném velikonočním stolečku na frekventovaném místě v 1. patře . K placení opět sloužilo skleněné vajíčko s kulatým otvorem, kde bylo připraveno 7 Kč v drobných.

Vše jsme nechali volně přístupné v úterý 15. 4. od cca 8:00 do 13:30. Pokud by všichni poctivě zaplatili dle ceníku, vybrala by se částka 355 Kč. V kasičce na nás čekalo neuvěřitelných 348 Kč!!!

Tuto částku si předem nikdo neodvážil ani tipovat – nejblíže byla studentka s částkou 298 Kč.

Výsledek nás velmi překvapil a máme velkou radost, že platební morálka se výrazně zvýšila a my tak můžeme konečně popřát téměř 100% poctivé veselé Velikonoce .

Za tým Aktivní Kladno

18. dubna 2014