Zlatý list – obě kategorie jsme vyhráli. Postup na národko!

V sobotu a neděli 23.-24.5. jsme se účastnili Středočeskéko kola přírodovědné soutěže Zlatý list.

Družstvo mladší kategorie - Ponožky panožky ve složení: Zuzka Čebišová, Anička Lipertová, Anička Nguyen, Eliška Korbová, Bára Němcová. Studentky primy vyhrály svoji kategorii, předvedly vynikající znalosti i dovednosti a zcela bezkonkurenčně obsadily 1. místo ve Středočeském kraji.

V kategorii starších jsme měli dvě družstva: Fany Mošovská, Tobiáš Kořán, Bára Kašparová, Maruška Hadrbolcová, Eliška Sojková a Eliška Hartlová ze sekundy jsou z družstva Strašilky a obsadili 1. místo v kategorii starších.

Eliška Arltová, Anička Vítková, Anička Vobořilová, Martina Nováková, Dominika Podubecká, Veronika Lehečková z družstva Lentilky byly na 4. místě v krajském kole.

V termínu 15.–21.6.se účastnime národního soutředění a národního kola přírodovědné soutěže Zlatý list v Náměšti nad Oslavou.

Blahořejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy a Středočeského kraje.

Mrzí nás, ale foto z pokoje pro 18! se nepovedlo :)

Držte nám palce!

4. června 2015

Mgr. Lenka Smyčková (gymnasiumkladno cz alt64 lenka smyckova)