Lednový termín FCE a CAE – aktuální informace

Lednový termín zkoušek se blíží, proto se na vás obracím znovu s aktuálními informacemi a s nabídkou registrace ke zkoušce. Vzhledem k tomu, že bude možné nahradit maturitní zkoušku z anglického jazyka zkouškou FCE/CAE a vzhledem k cca dvouměsíční lhůtě, než certifikáty z Anglie dorazí, musíme zkoušky u nás na škole pořádat již v lednu. Obě úrovně zkoušky se letos bohužel nemohou konat v jednom termínu, protože je Cambridge takto nevypsal. Zkoušky tedy budou probíhat následovně:

Cena

Je nutné, aby se zájemci o zkoušky zaregistrovali nejpozději do 18. 11. 2020. Kontaktujte mě přes TEAMS nebo případně školní mail. Cena bude muset být uhrazena do 20. 11. 2020.

Přečtěte si další informace o konání FCE a CAE zkoušek, podrobnější informace prof. Mandlíková

6. listopadu 2020

Mgr. Veronika Mandlíková (gymnasiumkladno cz alt64 Veronika Mandlikova)