Zlatý kolovrat - i Karel Jaromír by se dobře bavil

Amatérské Divadlo v hodině českého jazyka!

"Bravo! Bravo!" křičeli naši studenti na divadelní ztvárnění Erbenova Zlatého kolovratu amatérským divadelním spolkem a zástupci třídy 2.C.

Na improvizované scéně s nápaditou výpravou a drahými kostýmy zářily hvězdy jako L. Šíma, D. Mastíková a zasloužilý umělec a známý moderátor školního rozhlasu J. Smělý. Ovšem tyto známé osobnosti z divadelního kroužku zastínil vtip a šarm nových talentů, přesněji M. Sanetríkové v roli zlé matky, krásné Báry Melčové v roli Dory, K. Holakovské, která si zahrála nevděčnou roli samotného zlatého kolovratu a téměř legendární bavičská dvojice D. Jelínek-K. Mansfeldová potěšila i nejnáročnější diváky.

6. března 2006

Marek Nedvěd, bývalá 4.C (2008)