Zkoušky FCE A CAE „Nanečisto“

I v tomto školním roce bude naše škola ve spolupráci se zkouškovým centrem Akcent opět pořádat cambridžské zkoušky FCE a CAE pro naše studenty v prostorách školy – tentokrát se budou konat v sobotu 21.3. 2020.

Studentům, kteří o této zkoušce uvažují, teď na podzim ve spolupráci se zkouškovým centrem Akcent opět nabízíme jedinečnou možnost - zkoušky nanečisto, tzv. mock testy, ve kterých si studenti vyzkouší průběh celé zkoušky a zjistí, jestli si vybrali správnou úroveň nebo zda mohou dokonce mířit i na úroveň vyšší – jako se to v několika případech ukázalo loni. Tato zkouška nanečisto proběhne 1. 10. v 14.20 – bližší informace u Mgr. Mandlíkové nebo přímo u vašich učitelů angličtiny, u kterých se také na zkoušku můžete přihlásit – pozor – do čtvrtka 26. 9! Zkouška stojí 450 Kč, včetně zpětné vazby ke dvěma písemným pracím a včetně ústního testu, na který přijedou speciálně vyškolení zkoušející ze zkouškového centra Akcent a který se bude konat v druhé půlce řijna.

Těm studentům, kteří se přihlásí na zkoušku nanečisto, ale nenavštěvují náš přípravný seminář a se zkouškou FCE/CAE se dosud nesetkali, doporučujeme navštívit např. www.cambridgeenglish.org a zjistit si něco blíž především o psaní a mluvení – jak jednotlivé části vypadají, co je hodnoceno atd.

17. září 2019

Mgr. Veronika Mandlíková (gymnasiumkladno cz alt64 Veronika Mandlikova)