Grand finále pišqworky – náš tým získal 4. místo

V pátek 8. 12. 2017 na Grand finále Pišqworek v Brně obsadil náš tým NKJT (Nové káčátko) 4. místo v celé republice. Bohužel v pátek jsme se z toho neradovali, bylo to pro náš tým zklamání z toho, že nejsme třetí. V posledním kole grand finále jsme třetí tým Armádu z passy porazili. Měli jsme stejný počet bodů, ale pořadatelé zvolili trochu jiný systém hodnocení a nevzali v úvahu vzájemný zápas. Se druhým týmem CHAOS jsme uhráli remízu, porazil nás opět jen tým Alarmovy Hackly.

Přečtěte si podrobnosti o grand finále, krajském finále i oblastním kole.

Tým NKJT hrál ve složení Kripner Matěj, Brukner Filip, Dáňa Jan, Fňukal František a Krupička Daniel (všichni O7). Tým se na finále do Brna opravdu dobře připravil. Je to rozhodně největší úspěch v naší pišqworkářské historii.

V krajském kole NKJT tým skončil jako druhý za budoucími vítězi Grand finále týmem Alarmovy Hakly. Z oblastního kola, které se konalo u nás ve škole, postoupil ještě L-team ve složení: Slabá Lenka (3B), Svoboda Luděk, Rudovský Aleš, Stříbrný Jaroslav a Mika Marek (všichni O5). Bohužel v krajském kole se proti sobě naše 2 týmy utkaly hned v osmifinále a tým NKJT zvítězil.

A plány do budoucna? Příští rok je Grand finále naše.

Fotografie uvidíte na facebookových stránkách naší školy. Facebook

10. prosince 2017

Mgr. Lucie Pelikánová (gymnasiumkladno cz alt64 lucie pelikanova)