Všem zájemcům o zkoušky FCE a CAE "ostré zkoušky"

I v tomto školním roce budou mít studenti naší školy možnost pokusit se složit mezinárodně uznávanou zkoušku z anglického jazyka - FCE nebo CAE. Vzhledem k tomu, že bude pravděpodobně možné nahradit maturitní zkoušku z anglického jazyka zkouškou FCE/CAE a vzhledem k cca dvouměsíční lhůtě, než certifikáty z Anglie dorazí, musíme zkoušky u nás na škole pořádat již v lednu. Letos se obě úrovně zkoušky opět bohužel nemohou konat v jednom termínu, protože Cambridge nevypisuje žádný termín zkoušky FCE a CAE ve stejný den, jako se to povedlo před dvěma lety.

Přečtěte si další informace o konání FCE a CAE zkoušek., podrobnější informace prof. Mandlíková

12. října 2020

Mgr. Veronika Mandlíková (gymnasiumkladno cz alt64 Veronika Mandlikova)