Bobřík informatiky krajské kolo

Ve středu 30. 1. 2019 se konalo krajské kolo v seniorské kategorii Bobříka informatiky. Krajské kolo bylo současně kolem národním, výsledky z jednotlivých krajů se spojily do jedné výsledkové listiny.

Krajské kolo se konalo v Praze na MFF UK, ale za jeho organizaci odpovídala naše škola. Poděkování patří třem soutěžícím ze třídy O7 (Pelikánová Máša, Zelenková Alžběta a Vaněk Jakub), kteří se kromě soutěžení také postarali o organizaci.

Krajské kolo s plným počtem bodů a nejrychlejším časem vyhrál Filip Brukner (O8). Jakub Vaněk (O7) získal také plný počet bodů, stačilo to díky horšímu času pouze na 5. místo. V celonárodním žebříčku skončil Filip Brukner na 2. místě.
Všichni naši žáci se stali úspěšnými řešiteli.

31. ledna 2019

Mgr. Lucie Pelikánová (gymnasiumkladno cz alt64 lucie pelikanova)