Ekologický audit 2009

V předcházejících týdnech proběhl ekologický audit našeho gymnázia. Do průzkumu se zapojili studenti 1.A za pomoci profesorky Nedvědové.

Účelem bylo zmapovat co možná nejvíce oblastí, od používaných čistících prostředků po spotřebu plynu, a navrhnout taková možná opatření, která by učinila naši školu šetrnější vůči životnímu prostředí.

Během auditu bylo zjištěno mnoho zajímavých informací (jako například to, že jedna tuna zrecyklovaného papíru nahradí až 18 stromů a zároveň znamená značné uspoření vody a energie).

Další podrobnosti, včetně originálních fotografií, si můžete prohlédnout na nástěnkách v 1. patře.

29. března 2009

Mgr. Veronika Nedvědová (gymnasiumkladno cz alt64 veronika nedvedova)