Německá olympiáda národní kolo + krajské kolo v angličtině

Dne 12.5. se Melise Yükselové z O3 podařil nevídaný kousek – reprezentovala dnes naši školu nejen v jednom, ale dokonce ve dvou konverzačních soutěžích v jeden den, protože se krajské kolo soutěže v anglickém jazyce i národní kolo v německém jazyce konalo bohužel v jeden den. Štěstím v neštěstí bylo, že soutěž v němčině byla pořádaná online, takže Melisa nemusela vybírat, kterému jazyku dá přednost, ale povedlo se jí díky ochotě organizátorů obě soutěže skloubit. Pro školu tak dnes Melisa získala nejen druhé místo v krajském kole konverzační soutěže v angličtině, ale dokonce i šesté místo v ústředním celonárodním kole německé konverzační soutěže.

Melise moc a moc gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy.

13. května 2022

Mgr. Veronika Mandlíková (gymnasiumkladno cz alt64 Veronika Mandlikova)