Aktivní Kladno pro seniory

Od prosince 2014 skupina AK sbírá prostředky v rámci svého nového projektu s.r.o.♥ (Spolu, rádi, od srdce), který vyhlašuje Nadace Via ( http://www.nadacevia.cz/cz/granty-a-podpora/rozvoj-filantropie/pomahej-2014). Studenti chtějí podpořit kulturní aktivity seniorského střediska Fontána v Kladně a za vybrané peníze jim zprostředkují návštěvu některého z pražských divadel.

První z akcí bylo již tradiční občerstvení v rámci Vánočního koncertu GK a před Velikonocemi si kromě oblíbené hudební návštěvy ve Fontáně zkusili novou akci ve škole s názvem Mazané Velikonoce. Každý si mohl za příspěvek během přestávek ochutnat z bohaté nabídky dobrot, které napekli vyučující nebo sami studenti. Vítěze mazancového klání se nepodařilo zcela přesně najít, protože všechny byly výborné. Všem, kteří náš projekt jakýmkoli způsobem podpořili, velmi děkujeme! Další plánovanou akcí v rámci s.r.o.♥ bude první májový koncert GK, na který už všechny brzy pozveme.

6. dubna 2015

PhDr. Zuzana Vosátková