Gymplfest

Dne 22. 6. se bude konat již třetí ročník Gymplfestu v areálu Zámecké zahrady a přilehlého klubu Barn. Kromě tradičního vystoupení kapel na hlavní stage plánujeme v případě dostatku účinkujících připravit i druhou stage, na které by mohli své dovednosti předvést sólisté i různá zájmová uskupení. Dalším nápadem je také uspořádání programu i přímo v Barnu, kam bychom zapojili DJ‘e z našich řad. Mimo to na této akci mohou proběhnout představení šermířských a divadelních skupin.

Protože ani zdaleka nevíme o všech talentech, které může tato škola nabídnout, rádi bychom některé z Vás zapojili. Rovněž bychom si rádi vyslechli Vaše případné návrhy, dotazy či názory. Hledáme tedy kapely, DJe, dobrovolníky, kteří by rádi pomohli s organizací, nebo kohokoliv, kdo má dostatek chuti a odvahy ukázat své umění a má kořeny tady na Gymplu.

Kontaktovat můžete Davida Palounka ze třídy O7 nebo se můžete zítra informovat u vchodu školy, kam budou umístěny papíry s informacemi. Těšíme se na Vás.

Organizátoři

15. března 2013