Bobřík informatiky 2016

Bobřík je opět tu. Pro ty z Vás, kteří jste se neúčastnili předchozích ročníků, jedná se o informatickou soutěž podobného zaměření jako matematický Klokan, jmenuje se Bobřík informatiky.

Soutěž je určena žákům 5.–9. tříd základních škol a studentům středních škol. Soutěžící jsou rozděleni do kategorií podle toho, jaký ročník školy navštěvují.

Celý test trvá 40 minut, probíhá přímo na počítači. Otázky jsou rozděleny do několika kategorií podle obtížnosti a počtu získaných bodů.

Benjamin
6.–7. r. ZŠ (prima a sekunda osmiletého gymnázia)
10. 11. (čtvrtek), bude koordinováno z vyučujícími.
Kadet
8.–9. r. ZŠ (tercie a kvarta osmiletého gymnázia)
9. 11. (středa). Bohužel není možné vzít celou třídu na bobříka, zájemci se mohou zúčastnit po škole, 7 vyučovací hodinu v učebně 50. Prosím o nahlášení jmen.
Junior
1.–2. r. SŠ (kvinta a sexta osmiletého gymnázia)
8 11. (úterý). 1B test absolvuje v hodině informatiky.
Ostatní zájemci mohou test absolvovat 3 nebo 4 hodinu. Zájemce z O6 a O5 mám podchycené, ostatní se zájemci se domluví osobně nebo e-mailem s p. Pelikánovou.
Senior
3.–4. r. SŠ (septima a oktáva osmiletého gymnázia)
7. 11. (pondělí). Zájemci si přijdou samostatně udělat test do učebny informatiky první nebo druhou hodinu. Jedná se o postupující kategorii

Soutěžit je možné vždy jen od 07:30 do 15:20 hodin. Kód školy je na disku N:\Vyuka\bobrik_kod.txt.

4. listopadu 2016

Mgr. Lucie Pelikánová (gymnasiumkladno cz alt64 lucie pelikanova)