Indiánská stezka 2008 - místní kolo

V úterý 8. 4. 2008 se 20 žáků naší školy zúčastnilo místního kola soutěže Indiánská stezka, kterou pořádalo Naučné středisko ekologické výchovy Kladno-Čabárna o.p.s ve spolupráci s ZŠ a MŠ Jiráskova Kladno-Švermov, SZŠ a VOŠZ, SOŠ a SOU Kladno a ZKO Švermov. Soutěž je zaměřena na ochranu přírody a památek, na tábornické a turistické dovednosti.

Počet dvoučlenných soutěžních hlídek jednotlivých je limitovaný, takže někteří z našich žáků reprezentovali školu jako takovou a někteří se zúčastnili za přírodovědný kroužek Sovy, který na našem gymnáziu funguje.

Většina starších žáků se zúčastnila již po několikáté, premiéru měli primáni - a nezklamali!

V kategorii starší dívky jsme byli bezkonkurenčně nejlepší. Děvčata obsadila všech prvních 6 míst! Hlídky umístěné na prvních 3 místech v příslušné kategorii postupují do krajského kola.

Starší dívky

1. Tereza Křivková, Ivana Krajzlová (Sovy)
  2. Denisa Mouchová, Markéta Klátilová (Sovy)
  3. Dominika Mňuková, Anna Jílková (Gymnázium Kladno)
  4. Sandra Kyliášová, Zuzana Fílová (Gymnázium Kladno)
  5. Monika Kučerová, Běla Marie Samková (Sovy)
  6. Tereza Foubíková, Barbora Pokorná (Gymnázium Kladno)

Mladší dívky

17. Anna Müllerová, Michaela Pekařová (Sovy)

Dorostenci

2. Dominik Šefrna, Matúš Murcko (Gymnázium Kladno)

Starší chlapci

1. Filip Hromadník, Adam Mansfeld (Gymnázium Kladno)

6. David Tor, Filip Quant (Gymnázium Kladno)

Gratulujeme všem a děkujeme za výbornou reprezentaci.

11. dubna 2008

PaedDr. Zuzana Vlčková (volny cz alt64 zuzvlc)