Tříděný odpad

Skupina studentů z O3 dělala průzkum kvality třídění odpadu na naší škole. V průběhu týdne sledovala ve vybraných třídách a na chodbě, jak se více či méně snažíme zmenšovat množství odpadu směsného, které odhazujeme do odpadkových košů. Na základě této činnosti vytvořili nástěnky, na kterých poukazují na nejčastější chyby při třídění a připomínají základní pravidla, jak si s odpadky poradit. Věnujte jim prosím pozornost a pokuste se k tomuto úkolu přistupovat zodpovědně(ji). Neboť jak se říká: Kdo, když ne my? :-)

Děkuji tedy autorům nástěnek i těm, kteří se při cestě k odpadkovému koši zamyslí „kam s ním“.

5. listopadu 2012

Mgr. Veronika Nedvědová (gymnasiumkladno cz alt64 veronika nedvedova)