Geologická olympiáda přihlašování
dovolte mi pozvat Vás do soutěže Geologická olympiáda 2021. Olympiáda proběhne ve čtyřech kolech - školní, okresní, krajské a ústřední, a ve dvou kategoriích: A - základní škola, B - střední škola.

Pokud máte zájemce o soutěž, zaregistrujte se na elportálu MU (https://is.muni.cz/elportal/ekurzy/GEO2021) podle přiloženého návodu (využijte své učo a heslo, jsou stále stejné). Soutěžící by vám měli sdělit své přihlašovací číslo (učo) a rok narození. Dejte vědět Lence Smyčkové, kab. 34 nebo chat v Teams, potom vám vyplním přihlašovací formuláře. Termín přihlášek do soutěže do 16. prosince 2020 včetně potvrzení učitele (Sy).

Vzhledem k nastalé situaci zřejmě bude umožněno soutěžícím vyplnit elektronický test školního kola i mimo dobu výuky (z domova), abychom nezabírali tolik potřebný čas na výuku. Na elportálu najdete také další informace a pokyny. Budu potěšen, pokud se do soutěže zapojíte.

Rostislav Melichar Masarykova univerzita

4. prosince 2020

Mgr. Lenka Smyčková (gymnasiumkladno cz alt64 lenka smyckova)