Volejbal 2006

Dne 30. 11. 2006 proběhl volejbalový turnaj středních škol mezi dívkami. Stejně tak, jako po loňském vítězství v okresním kole a postupu do krajského kola, podala naše děvčata pěkný výkon.

Letos se naše dívky umístily na pěkném 2. místě. Po několika letech přenechaly první místo sportovnímu gymnáziu.

V tomto školním roce za naši školu bojovaly: Hanka Čiháková, Eva Vlčková, Markéta Pauknerová, Jana Škrobánková, Barbora Cibulková, Tereze Voženílková, Petra Kožnerová, Martina Větrovcová, Jana Ručková a Petra Levá.

Blahopřejeme!

PS: Omlouvám se Janě Ručkové, jejíž jméno se zde objevilo později. Při přepisování textu jsem jméno přehlédla. Lucie Pelikánová.

7. prosince 2006

Mgr. Jaroslava Tlustá