Psaní všemi deseti

Kroužek Psaní všemi deseti se bude předběžně konat každou středu od 25. 9. 2013 od 14:00 do 14:45 v počítačové učebně (49). Výuka je realizována prostřednictvím online programu ZAV IV – česká školní verze, který je na základě Potvrzení o registraci č. 234/2003 od MŠMT je ZAV zařazen do výukového a vzdělávacího software. Podrobnosti o používaném programu a celém vzdělávacím systému naleznete http://www.zav.cz.

Zájemci o Psaní všemi deseti z vyšších ročníků nemusí přímo navštěvovat kroužek, ale mohou "trénovat" samostatně. Potřebuji jen znát Váš zájem a do systému Vás zaregistruji.

V průběhu týdne rozdám zájemcům závazné přihlášky.

Multilicence programu ZAV IV bude pravděpodobně hrazena z prostředků rady rodičů podobně jako v minulém školním roce.

18. září 2013

Mgr. Lucie Pelikánová (gymnasiumkladno cz alt64 lucie pelikanova)