Volejbalové soutěže výsledky

V uplynulých týdnech se konala okresní kola ve volejbale IV. a V. věkové kategorie, tedy pro žáky nižšího i vyššího gymnázia.

Nižší gymnázium

5.4. a 7.4.2016 - 3. ZŠ Slaný.

Naše družstva si vedla výborně, když v početné konkurenci dokázala obsadit 1. místo (hoši - postup do krajského kola v Neratovicích) a 2. místo (dívky).

Reprezentovali:

hoši - Mezera, Rubáš, Stříbrný (O3), Hlásný, Nekvinda, Plášek, Prošek, Sobotka (O4). (prof. Tlustá)

dívky - Brtová, Badinová (O1), Hermanová, Prošková (O2), Arltová (O3), Pelikánová, Hlaváčková, Rendlová (O4). (prof. Pečonka)

Gratulujeme a držíme palce hochům 21.4. v Neratovicích!

Vyšší gymnázium

12.4. a 14.4. 2016 - SH Stochov.

Po skvělých výkonech neměla družstva hochů ani dívek konkurenci a zaslouženě jsme v obou kategoriích obsadili 1. místa. Škoda jen, že se letos jednalo o nepostupovou disciplínu, v dalších kolech bychom rozhodně nebyli bez šance.

Reprezentovali:

hoši - Mandlík (O6), Jiránek, Homer (3.B), Dvořák (O7), Hořejší, Gála, Synek (4.B), Sovák (4.C). (prof. Tlustá)

dívky - Slabá (1.B), Mirčevská (1.C), Kroupová M. (O5), Skolilová (2.B), Pourová (2.C), Bínová (3.A), Hrušková (3.C), Dáňová, Kořánová (O7), Kroupová L. (4.B). (prof. Pečonka)

20. dubna 2016

Mgr. Robert Pečonka