Ne-ko-kok-tej… Prezentiáduj!

Středoškolská soutěž v prezentačních dovednostech - Prezentiáda

"Ne-ko-kok-tej... Prezentiáduj!"
To je slogan celorepublikové soutěže v prezentování, určenou pro studenty středních škol.

Soutěž s názvem Prezentiáda má za cíl naučit studenty hravou formou prezentačním dovednostem a sebevědomému vystupování - dovednostem, které jsou v dnešní společnosti stále žádanější.

V soutěži se navíc dají vyhrát ceny a dárky za čtvrt milionu. Pro studenty jsou to například tři notebooky Lenovo a pro školy projektor a LED monitor BenQ.

Každá škola smí nominovat až dva tříčlenné týmy. Uzávěrka přihlášek je 18. března. Podrobnosti naleznete na www.prezentiada.cz. Téma letošní prezentace je "Naše škola za deset let".

9. února 2011

Mgr. Lucie Pelikánová (gymnasiumkladno cz alt64 lucie pelikanova)