Program na pátek 15. 11. 2019

V pátek 15.11. 2019 se v naší škole přeneseme o více než 30 let nazpět a společně zažijeme alespoň částečně atmosféru v období totality. Jednotlivé třídy navštíví různé dobové zastávky ( 20 nebo 45 minut dlouhé), které pro ně vyučující připravili. A na závěr se sejdeme na závěrečném happeningu v horní tělocvičně.

Prohlédněte si prosím harmonogram celé akce a popis jednotlivých zastávek. Pozor - některé z nich vyžadují k realizaci určité pomůcky! Budeme velmi rádi, když si o té době popovídáte i doma, a pokusíte se dorazit stylově oblečeni, učesáni, vybaveni a naladěni.

.

A nezapomeňte – vracíme se do doby bez mobilů! Věříme, že se v průběhu akce bez nich bez problémů obejdete. Pokud ne, vězte, že totalitní čas byl i dobou tajných agentů a ti mezi vámi v pátek také budou, aby donesli informaci o porušení pravidel na vyšší místa a narušitelé budou nekompromisně potrestáni.

11. listopadu 2019

PhDr. Zuzana Vosátková