Jazykový kurz pro třetí ročníky

Konverzačně orientovaný kurz, který je povinnou součástí výuky cizích jazyků, bude zaměřen na reálie cizích zemí a porovnání života tam a v ČR (vše potřebné k mnoha maturitním otázkám!!!). Výuka bude zajištěna výhradně rodilými mluvčími – externisty pražské jazykové školy Tandem (www.tandem.cz), se kterou máme velmi dobrou již více než desetiletou zkušenost.

Kurz je koncipován jako třídenní, každý den všichni studenti absolvují 5 vyučovacích hodin po 60 minutách. Kurz proběhne od středy 2. 9. do pátku 4. 9. 2020, vždy od 8:00 do 14:25, přestávka na oběd je šedesátiminutová od 11:20 do 12:20.

Vybírat si můžete ze čtyř jazyků (ANJ, FRJ, NEJ a RUJ). Vyberte si jeden z jazyků, ale v případě, že počet zájemců bude nižší než 10, budete automaticky zařazeni do kurzu anglického jazyka.

Cena za jazykový kurz činí 600 Kč. Tuto částku zaplatíte 1. den kurzu.

Na jazykový kurz se můžete přihlašovat hlasováním ve speciální anketě na bakawebu (Bakaláři). Můžete si prohlédnout návod na přihlášení. Přihlašovat se můžete od 26. 5. 2020 do pondělí 1. 6. 2020, na rychlosti přihlášení nezáleží, svoji volbu můžete až do 1. 6. 2020 upravovat.

25. května 2020

PhDr. Zuzana Vosátková