Bobřík informatiky 2013

Změny

Změny jsou v kategorii senior pondělí a Kadet středa

Bobřík je opět tu. Pro ty z Vás, kteří jste se neúčastnili předchozích ročníků, jen připomenutí - jedná se o informatickou soutěž podobného zaměření jako matematický Klokan, jmenuje se Bobřík informatiky.

Soutěž je určena žákům 5.-9. tříd základních škol a studentům středních škol. Soutěžící jsou rozděleni do kategorií podle toho, jaký ročník školy navštěvují. Letos existuje i kategorie mini pro žáky 1. stupně.

Celý test trvá 40 minut, probíhá přímo na počítači. Otázky jsou rozděleny do několika kategorií podle obtížnosti a počtu získaných bodů.

Dnes (8. 11.) si ještě můžete zkusit ukázkové úlohy.

Benjamin
6.-7. r. ZŠ (prima a sekunda osmiletého gymnázia)
14. 11. (čtvrtek) Zájemci z 01 a 02 budou moci Bobříka absolvovat 5. hodinu.
Hlaste se včas, místa budou omezena. Možná bude již druhá učebna.
Kadet
8.-9. r. ZŠ (tercie a kvarta osmiletého gymnázia)
13. 11. (středa) Ve středu proběhne Bobřík od 12:30 pro 04 místo fyziky psaní a pro zájemce ze třídy O3 kdykoli po 13:30.
Junior
1.-2. r. SŠ (kvinta a sexta osmiletého gymnázia)
12. 11. (úterý) O5 bude test absolvovat v hodině informatiky, podobně 1B.
Ostatní zájemci budou test absolvovat první hodinu. Jindy to nebude asi možné. Nutno domluvit individuálně s RNDr. Doleželem.
Senior
3.-4. r. SŠ (septima a oktáva osmiletého gymnázia)
11. 11. (pondělí). Učebna je volná první hodinu (počítejte s touto možností). Další zájemci se domluví s prof rindtovou nebo Englišovou. 7 hodinu je volná učebna 50.

Soutěžit je možné vždy jen od 7:30 do 15:20 hodin.

Přihlášky buď osobně u Mgr. Lucie Pelikánové nebo na mail.

Pro třídy nižšího gymnázia bude termín určen. V pondělí jedeme na pišqworky, zájemcům bude umožněn test tam. Já v pondělí nebudu, ale zajistím možnost absolvování. Napíši dnes odpoledne na tyto stránky.

8. listopadu 2013

Mgr. Lucie Pelikánová (gymnasiumkladno cz alt64 lucie pelikanova)