pIšQworky 2019 – školní kolo a zájemci

Opět je zde soutěž v pIšQworkách, tato soutěž je realizována sdružením Student Cyber Games za podpory Ministerstva školství.

Na každé škole budou vybrány pětičlenné týmy, které budou svou školu reprezentovat v rámci oblastního kola turnaje, které se uskuteční na vybraných středních školách. Vítězná družstva poté budou moci změřit své síly ještě na krajské úrovni. Krajští šampióni se pak během finálového klání utkají o titul nejlepšího pišqworkáře v ČR.

Doufám, že si pamatujete náš loňský "dream" tým Káčátko naposledy, který na loňském Grandfinále v Brně získal druhé místo.

Naše školní kolo letos proběhne v průběhu tohoto a příštího týdne (do 25. 11. 2019) o přestávkách formou turnaje každý s každým.

Zájemci se přihlašují v kabinetě 58 nebo prostřednictvím e-mailu (viz níže) u p. Pelikánové. Herní kartičky a instrukce k duelům dostanou koncem týdne.

Oblastní kolo se koná dne 5. 11. 2019 od 08:30 přímo na naší škole.

15. října 2019

Mgr. Lucie Pelikánová (gymnasiumkladno cz alt64 lucie pelikanova)