Nový školní rok – pondělí

Vítejte do nového školního roku. Informace k rozvrhu pro období začátku školního roku

.

1. Program na pondělí 2.9. od 8 hodin - 4.ročník - jazykový kurz ve škole, ostatní třídy 1.hodina s TU - zahájení školního roku.

2. Od úterý 3.9. do pátku 6.9. poběží z důvodu konání jazykového kurzu a úvodního soustředění 1.ročníku mimořádný rozvrh v rozsahu max. do 5.vyučovací hodiny. Jeho podobu budete znát v pondělí 2.9.2013 - viz nástěnka suplování nebo zde.

3. Od pondělí 9.9. do pátku 13.9. poběží stálý rozvrh ve zkušebním připomínkovém režimu. Tento rozvrh obdržíte v pondělí 2.9. od TU, stejně tak je již uložen v systému Bakaláři, v tuto chvíli zatím bez umístění (změny jsou možné).

4. Od pondělí 16.9. už bude výuka probíhat podle platného definitivního rozvrhu.

Některé semináře nejsou v rozvrhu vidět, máte je v bakalářích. (známky na internetu)

29. srpna 2013

RNDr. Jiří Mencl (gymnasiumkladno cz alt64 jiri mencl)