„Jaký si to uděláš, takový to máš!“ – jdeme na to!

Předběžné výsledky

Zájemců o pomáhání s "facebookem" je spousta, budeme možná muset dokonce dělat konkurs.
Potřebujeme zájemce na pomoc s volejbalovou ligou a Aktivním Kladnem.

Hlašte se pomocí ankety na "známkách".

Z výsledků studentské ankety vyplynulo několik bodů, které se postupně na přání studentů pokusíme společně realizovat, a až čas ukáže, zda se to podaří.

Některé body musí na realizaci chvíli počkat. Např. venčení na dvoře vyzkoušíme až na jaře a zavedení zmrzlinového automatu bude podmíněno pokyny ministerstva školství ohledně automatů ve školách po Novém roce.

Aktuálně se jedná o možnosti hrát ping-pong v suterénu o přestávkách.

Další body už závisí na pomoci vás, studentů, kterou jste v anketě anonymně přislíbili. Nyní bychom byli rádi, kdyby se našli aktivní pomocníci pro následující plánované akce a přihlásili se jmenovitě pomocí ankety na "známkách"“ (informačním systému Bakaláři). Každá akce má svoji koordinátorku, která se pak se zájemci sejde a domluví další postup. Je možné přihlásit se přímo u koordinátora.

1. Školní Facebook (p. Pelikánová)
    Jedná se o práci při spravování stránek, vkládání fotek a akcí apod.
  2. Volejbalová liga (p. Nedvědová)
    V pravidelných časech by se hrála školní soutěž, která by vyvrcholila turnajem.
  3. Aktivní Kladno (p. Vosátková)
    Skupina studentů, kteří mají skvělé nápady, které chtějí realizovat, rádi organizují, chtějí něco měnit, rádi pomáhají ostatním a nebojí se to ukázat i mimo naši školu.

Zapisujte se prosím do 19. 12. 2014, aby se od Nového roku mohlo začít něco opravdu dělat.

Těšíme se na vás!

Vaši vyučující

16. prosince 2014

Mgr. Lucie Pelikánová (gymnasiumkladno cz alt64 lucie pelikanova)