Nostalgická hodina výtvarné výchovy 2008

Tak jsme se po dvou letech 24. 6. 2008 zase sešli. Studenti ex4.B, maturita 2004.

Skvělé bylo, že se zúčastnila také třídní, paní profesorka Scheirichová. A skvělé bylo také, že tuhle malou dílnu připravila Tereza, která studuje výtvarnou výchovu.

Protože byl svátek Jana, vybrala Terka téma "svatojanská noc". Na velkých formátech jsme měli za úkol vyjádřit výtvarně své asociace, inspirované klíčovými slovy spojenými s tímto prastarým svátkem.

Drobnější výtvarná úloha se vztahovala k čarodějným bylinám, které mají největší moc právě o svatojanské noci.

Bylo to moc příjemné odpoledne a slíbili jsme si, že se budeme scházet každý rok. Tak věřme, že se nám to povede realizovat.

Díky Terce za přípravu a všem ostatním za aktivní účast.

20. října 2008

PaedDr. Zuzana Vlčková (volny cz alt64 zuzvlc)