Velikonoční test poctivosti po čtyřleté pauze

Po čtyřleté přestávce jsme opět otestovali poctivost našich studentů i zaměstnanců, dokonce v dvoudenním testu, protože po prvním dnu nám ještě zbyly čokoládové pochoutky.

A tak se zase objevil velikonočně vyzdobený stoleček naproti ředitelně, kde zcela bez dozoru ležela průsvitná vejcovitá kasička a čokoládové velikonoční ňamky s cenovkami 2 Kč, 5 Kč a 10 Kč. Opuštěný stolek stál na svém místě v pondělí od cca 8:00 do 14:00, přenocoval ve sborovně se všemi penězi a čokoládkami a v úterý byl ještě k dispozici zájemcům opět od cca 8:00 do 10:00, kdy už se začaly chystat Mazané Velikonoce.

Výsledek byl ohromující – nastoupila generace poctivců! Pokud by všichni zaplatili dle ceníku, vybrala by se částka 490 Kč.

V kasičce čekalo neuvěřitelných 453 Kč a k tomu 15 mini čokolád, které by se byly prodaly po 2 Kč, a tím bychom získali pouze o 7 Kč méně!

Platební morálka aktuálního osazenstva naší školy je tedy téměř 100% , což je rozhodně velmi pozitivní zpráva.

Za tým Aktivního Kladna

2. dubna 2018