O3 a charita již potřetí

Třída O3 rozšířila počet svých charitativních akcí o další výjimečnou aktivitu. Z vybraných peněz za občerstvení, klaunské nosy (dodané Nadací Charty 77) a přání s origami na vánočním koncertu jsme zakoupili dárek pro kladenskou organizaci nevidomých – váhu se zvukovým signálem hmotnosti (pořizovací cena 3 600 Kč). Tento dar jsme zástupcům sdružení předali přímo v jejich klubovně v kladenské Metě. Jak probíhalo celé setkání, které bylo pro nás rozhodně neobvyklým zážitkem, si budete moci zanedlouho prohlédnout na fotografiích a přečíst v reportáži, kterou pro vás studenti již píší.

Pro zapomnětlivé a třeba i zcela neinformované připomínáme dvě předchozí charitativní třídní akce – adopce makiho trpasličího v pražské zoo na rok 2010 (na 2 volné celoroční vstupenky se zdarma do zoo podívalo asi 20 studentů různých tříd a také vyučujících naší školy) a zakoupení fotoaparátu pro žáky Speciální školy Slunce v Unhošti.

7. března 2011

Mgr. Marta Pašková