Třída O2 opět pomáhá!

V rámci 110.výročí naší školy se třída O2 opět ukázala jako skvělý provozovatel pohoštění pro účastníky i návštěvníky této akce. Studenti se již předem rozhodli vybrané peníze tentokrát věnovat Speciální škole Slunce v Unhošti. Získané peníze navýšil i prodej klaunských nosů dodaných Nadací Charty 77 . Celkem se vybralo úctyhodných 6.200 Kč a použily se na nákup kvalitního fotoaparátu Olympus pro potřeby speciální školy.

Tento dar přivezou naši žáci osobně do Unhoště v úterý 29.6., kde se uskuteční slavnostní předání.

Stejně jako při vánočním koncertu se do charitativní akce zapojila opravdu celá třída a jejich celkový přístup k charitě může být pro ostatní velkým vzorem i výzvou.

28. června 2010

Mgr. Marta Pašková