Zelená Stezka - Zlatý List 2005 - krajské kolo (Vrané nad Vltavou)

Ve dnech 6.-8. 5. jsme se zúčasnili krajského kola biologické a ekologické soutěže Zelená Stezka - Zlatý List ve Vraném nad Vltavou. Výsledky jsou následující:

Kategorie mladší Kategorie starší
2. místo The Andertalis (O1.A)
4. místo Homo Sapiens (O1.A)
1.místo Bakterie (O3.A)
3. místo Biom (O2.A)

Nálada byla vynikající, jen počasí nám moc nepřálo. Opět jsme byli velice úspěšní. Andertálcům utekla účast v národním kole o jeden bod, chybělo trošku štěstíčka. Bakterie s přehledem a náskokem porazily všechny soupeře a protože již potřetí postupují do národního, zželelo se organizátorům ostatních a letos postupuje i družstvo na druhém místě. Bakteriím budeme držet palce, aby letos dosáhly na metu nejvyšší (loni a předloni 2. a 3. na NK) a byly nejlepší v republice!

Pravdou ale je, že NK je hlavně setkáním, kde se předávají zkušenosti a kde si společný týden užijí lidé se stejnou vášní - láskou k přírodě!

Děkuji všem soutěžícím za skvělou reprezentaci školy. Dále biologickému kroužku Sovy a studentům vyššího gymnázia, kteří se zúčasnili jako organizátoři. Prostě - super tým!

9. května 2005

Mgr. Lenka Smyčková (gymnasiumkladno cz alt64 lenka smyckova)