Bobřík informatiky – celostátní a krajské kolo 2020

V úterý 28. 1. 2020 se konalo krajské kolo v seniorské kategorii Bobříka informatiky. Krajské kolo bylo současně kolem celostátním, výsledky z jednotlivých krajů se spojily do jedné výsledkové listiny.

Krajské kolo se konalo v Praze na MFF UK, ale za jeho organizaci odpovídala naše škola. Poděkování patří soutěžícím ze třídy O8 (Pelikánová Máša, Kurhan Michal a Vaněk Jakub), kteří se kromě soutěžení také postarali o organizaci. Kromě nich soutěžil také ze třídy O7 Matouš Heráň, který v krajském kole skončil na druhém místě.

Všichni naši žáci se stali úspěšnými řešiteli a skončili v kraji do desátého místa.

Blahopřejeme k získanému umístění.

Několik fotografií naleznete v albu školní ZonerRamy.

28. ledna 2020

Mgr. Lucie Pelikánová (gymnasiumkladno cz alt64 lucie pelikanova)