Nový školní rok 2014/2015 – pondělí

Vítejte do nového školního roku.

Informace k rozvrhu pro období začátku školního roku:

1. Program na pondělí 1. 9. od 8 hodin: 4. ročník jazykový kurz ve škole, ostatní třídy kromě prvních ročníků 1. hodina s TU (zahájení školního roku). První ročníky až do 3. hod.
  2. Od úterý 2. 9. do pátku 5. 9. poběží z důvodu konání jazykového kurzu a úvodního soustředění 1. ročníku mimořádný rozvrh v rozsahu max. do 5. vyučovací hodiny. Jeho podobu budete znát v pondělí 1. 9. 2014 – vizte nástěnku suplování nebo zde.
  3. Od pondělí 8. 9. do pátku 12. 9. poběží stálý rozvrh ve zkušebním připomínkovém režimu. Tento rozvrh obdržíte v pondělí 1. 9. od TU, stejně tak je již uložen v systému Bakaláři, v tuto chvíli zatím bez umístění (změny jsou možné).
  4. Od pondělí 15. 9. už bude výuka probíhat podle platného definitivního rozvrhu.

26. srpna 2014

RNDr. Jiří Mencl (gymnasiumkladno cz alt64 jiri mencl)