Aktivní středa se seniory

Dne 16. 4. 2014 se tým Aktivní Kladno rozhodl uspořádat dvě akce pro různá seniorská zařízení v Kladně. Dopoledne navštívili studenti kladenský Domov pro seniory a odpoledne seniorské zařízení Fontána. Připravili si pestrý velikonoční program plný výtvarných aktivit (malování vajec opravdových i papírových různými technikami, zdobení perníčků) a hudební produkce (zpěv, flétny, kytara, akordeon).

Na obou místech se jejich akce setkala s velmi kladným ohlasem a věříme, že se podobné akce budou pravidelně opakovat.

Aktivní Kladno chce ještě do konce školního roku uspořádat několik dalších akcí – např. sportovní den na Sletišti, Galaparty II a sportovní setkání se Speciální školou Slunce z Unhoště.

29. dubna 2014

PhDr. Zuzana Vosátková