Studentky – mistryně světa v aerobicu

Studentky Kristýna Zetková a Tereza Černohubá obsadily 1. místo na mistrovství světa v aerobicu. Letošní mistrovství světa se konalo v termínu 2.-7. 12. 2008 v Rusku – Dubna. Obě studentky jsou členkami oddílu Aerobic Dancers Kladno a mistryněmi světa se staly v kategorii aerobic fitness senior (17 a více let).

Úspěšné byly také studentky Tereza Kuchlerová (2.A) a Sabina Škrabská (1.A), které jsou členkami Sportklubu ČASPV Kladno, a které obsadily 3. místo v kategorii aerobic fitness junior (14 – 16 let).

Další úspěchy Kristýny Zetkové a Terezy Černohubé

Úspěchy Terezy Kuchlerové

Úspěchy Sabiny Škrabské

Úspěchy Johany Mejtské (1.A)

Děvčatům blahopřejeme k nádherným sportovním úspěchům a přejeme jim do dalšího roku mnoho dalších úspěchů, a to nejen sportovních.

PS: Děvčata jsou velmi skromná, a tak jsem se o jejich úspěchu dozvěděla až nedávno. Poděkování patří paní prof. Míškové, která mě na jejich úspěchy upozornila a sehnala podklady k tomuto článku. Omlouvám se, pokud informace nejsou úplné a budu ráda za další podněty.

23. prosince 2008

Mgr. Lucie Pelikánová (gymnasiumkladno cz alt64 lucie pelikanova)