Úvodní kurz prvních ročníků 2008

Ve dnech 2.-4. 9. 2008 proběhne úvodní setkání studentů prvních ročníků čtyřletého i osmiletého studia našeho gymnázia v Louňovicích pod Blaníkem. Účelem tohoto krátkého soustředění je seznámit studenty s jejich novou školou, výukou, třídním učitelem a zejména s novými spolužáky jinak než ve školních lavicích.

Odjezd

V úterý 2. 9. 2008 v 8:30 od budovy školy (sraz před budovou školy v 8:00)

Příjezd

Ve čtvrtek 4. 9. 2008 v odpoledních hodinách (přesný čas bude upřesněn v pondělí 1. 9. 2008)

Doporučený seznam věcí

Tepláky, trička, kraťasy, sportovní obuv, plavky, pláštěnka, toal. potřeby, pyžamo, pokrývka hlavy, opalovací krém, přípravek proti klíšťatům, teplá bunda, spací pytel, baterka, blok, psací potřeby, průkaz ZP a případně užívané léky a léky běžné potřeby.

V rekreačním zařízení je možné kromě jiného hrát ping-pong (pokud chcete vezměte si sebou pálku).

Doma nezapomeňte dobrou náladu, inspiraci a event. hudební nástroj či jiné pomůcky potřebné k zábavě v kolektivu.

Před odjezdem musíte odevzdat potvrzení o bezinfekčnosti (PDF; 65 kB) a sdělení o zdravotním stavu podepsané rodiči. Potvrzení nesmí být starší než tři dny.

26. srpna 2008

Mgr. Lucie Pelikánová (gymnasiumkladno cz alt64 lucie pelikanova)