GALA party se podařila

Sobotní večer 9. 11. 2013 patřil v sítenské Galerii akci pořádané skupinou našich studentů a jejich příznivců - Aktivnímu Kladnu. Byl připraven pestrý program, který obsahoval módní přehlídku salónu Claudia, pěvecká, hudební a taneční vystoupení, vše v režii našich studentů. Po úvodní části následovala volná zábava, kde se tančilo a soutěžilo.

O tom, že akce zaujala, svědčila velká návštěvnost a velmi pozitivní ohlasy všech přítomných včetně naší paní ředitelky a pana majitele Galerie. Kombinace hezkých, šikovných mladých lidí v gala a krásného prostředí byla úžasná a jsem ráda, že to pochopili i naši studenti - hosté, kteří byli od prváků až po absolventy a kvůli nám byli ochotni se v sobotu večer naparádit a přijít.

Naši studenti si opět dokázali, že umí uspořádat kvalitní akci, na které naši školu reprezentují velmi kultivovaným způsobem. Za to i za svůj volný čas, který přípravě a realizaci věnovali, si určitě zaslouží uznání.

Prohlédněte si alespoň několik fotografií z akce, více jich najdete na webu sdružení.

Za Aktivní Kladno

11. listopadu 2013